1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. ALFA ROMEO
  4. ALFA ROMEO Stelvio
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

ALFA ROMEO

Stelvio

Alfa Romeo Stelvio - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Alfa Romeo Stelvio leasing - sprawdzone rozwiązania

Poszukujesz dynamicznego, wszechstronnego i zarazem wyrafinowanego SUV-a, który wyróżni Cię na drodze? Mamy dla Ciebie auto, które łączy w sobie zamiłowanie do luksusu, ale także doskonałe osiągi i niezrównane wrażenia za kierownicą. Sprawdź Alfa Romeo Stelvio leasing i przekonaj się, że to najlepszy wybór!

Oferujemy konkurencyjne stawki, elastyczne warunki umowy i personalizację, która pozwala Ci skonfigurować leasing Alfa Romeo Stelvio zgodnie z Twoimi preferencjami. Nasz doświadczony zespół doradców służy również fachową pomocą na każdym etapie procesu, zapewniając Ci pełne wsparcie i gwarancję satysfakcji.

Alfa Romeo Stelvio leasing to możliwość użytkowania auta bez wpłaty własnej od 2 do 5 lat. Po zakończeniu umowy zakupisz użytkowane auto za wcześniej ustaloną cenę. 

Leasing Alfa Romeo Stelvio - wszystkie możliwości 

Dlaczego warto postawić na ofertę Alfa Romeo Stelvio leasing? W jej ramach otrzymasz dostęp do znakomitego wozu o sportowym designie. Jest wyposażony w 2,0 litrowy silnik benzynowy o mocy aż 280 KM i napęd na cztery koła. Na dodatek oferujemy go w różnych wersjach kolorystycznych, które można dobrać pod własne preferencje. Dodatkowe informacje znajdziesz w opisie wybranego pojazdu.

Zachęcamy do sprawdzenia różnych opcji umowy, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Udostępniamy Alfa Romeo Stelvio leasing kalkulator, dzięki któremu możesz sprawnie i szybko wyliczyć wszystkie koszty związane z opłatami. W ten sposób nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem najlepszej oferty. Jeśli masz dodatkowe pytania, odezwij się do naszych doradców!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Alfa Romeo Stelvio.