1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. ALFA ROMEO
  4. ALFA ROMEO Giulia
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

ALFA ROMEO

Giulia

Alfa Romeo Giulia - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Alfa Romeo Giulia wynajem długoterminowy – auto, które zwraca uwagę

Alfa Romeo Giulia wynajem – elastyczny model finansowania. Alfa Romea Giulia, to gorący model włoskiego producenta, dla którego nie trzeba szukać wymówek. W niedalekiej przeszłości jedynym prawdziwym powodem zakupu Alfy wyczynowej był fakt, że wyglądała i czuła się inaczej niż niemieckie alternatywy. W rzeczywistości nie była też tak dobra jak one. Ale Alfa Romeo Giulia na abonament jest równie dobra w prowadzeniu jak BMW M3 czy Mercedes C63 AMG i naprawdę zasługuje na uwagę.

Wynajem Alfa Romeo Giulia — wspaniały styl

Wynajem długoterminowy Alfa Romeo Giulia – prosty sposób na jazdę nowoczesnym autem. Alfa Romeo Giulia, to w porównaniu z brutalnymi niemieckimi odpowiednikami model, który jest bardziej lekki i zabawny. Po prostu robi wszystko w lepszym stylu, a jej potężny sześciocylindrowy silnik brzmi jak Pavarotti na pełnym gazie.

Wynajem długoterminowy Alfa Romeo Giulia – ciekawa stylizacja

Alfa Romeo Giulia wynajem – najlepsza oferta na rynku. Alfa Romeo Giulia wygląda świetnie, dzięki włoskiej stylizacji na zewnątrz. Bazuje na stylowej Giulii, dodając wiele sportowych elementów wykończeniowych, które nadają mu bardziej agresywny wygląd — a ostatnia aktualizacja modelu dodała nowe kolory lakieru i światła LED z tyłu. Inni użytkownicy dróg będą widzieć dużo tych tylnych świateł, ponieważ osiągi samochodu są zdumiewające. Turbodoładowane 2,9-litrowe V6 dostarcza 503 KM, więc jest to jeden z najszybszych samochodów na drodze. Automatyczna skrzynia biegów jest wspaniała, ale nie ma opcji manualnej. Wydech Akrapovic jest miłą opcją w najnowszym modelu, ale silnik brzmi świetnie nawet bez niego.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Alfa Romeo Giulia.