1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. ALFA ROMEO
  4. ALFA ROMEO Giulia
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

ALFA ROMEO

Giulia

ALFA ROMEO Giulia - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Alfa Romeo Giulia leasing - jakość i opłacalność

Poszukujesz eleganckiego, dynamicznego i oryginalnego sedana, który łączy w sobie luksus, sportowe osiągi i niezrównany włoski design? Istnieje tylko jedna oferta, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Sprawdź Alfa Romeo Giulia leasing!

Wszystkie warunki naszej umowy mogą być w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Leasing Alfa Romeo Giulia może obowiązywać od 2 do 5 lat. Jest dostępny także przy zerowej wpłacie własnej, a wysokość kwoty wykupu ustalasz z wyprzedzeniem. Możesz wybrać opcję wykupu na poziomie od 1% do 40% wartości pojazdu. Dzięki temu zaplanowanie wydatków związanych z leasingiem jest jeszcze łatwiejsze.

Alfa Romeo Giulia leasing to idealne rozwiązanie dla wszystkich kierowców, którzy chcą korzystać z luksusowego auta bez potrzeby kupowania go na własność. Nasze comiesięczne opłaty są niskie i zapewniają Ci pełną swobodę w użytkowaniu samochodu. To się po prostu opłaca!

Leasing Alfa Romeo Giulia - sprawdź koszty usługi

Alfa Romeo Giulia leasing to dostęp do stylowego sportowego auta, które dostarczy Ci zupełnie nowych wrażeń związanych z jazdą. Giulia dysponuje silnikiem o mocy aż 280 KM, dzięki czemu samochód rozpędza się do “setki” w ciągu 5,2 sekund. Pełną listę jego parametrów i osiągów znajdziesz na podstronie z opisem. Model jest dostępny od ręki, więc nie czekaj i skorzystaj z okazji!

Chcesz upewnić się, że Twój budżet pozwoli Ci na zawarcie umowy leasingowej? Skorzystaj z naszych narzędzi online i znajdź najkorzystniejsze rozwiązanie. Alfa Romeo Giulia leasing kalkulator pozwoli Ci na wyliczenie wszystkich kosztów w ciągu kilkunastu sekund. Skontaktuj się z naszymi doradcami, jeśli masz dodatkowe pytania!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Alfa Romeo Giulia.