1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. PEUGEOT
  4. PEUGEOT 208
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

208

Peugeot 208 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Peugeot 208 leasing - sprawdzone rozwiązania

Szukasz auta miejskiego, które świetnie się prezentuje i jest tanie w eksploatacji? Zapoznaj się z autami dostępnymi w opcji Peugeot 208 leasing, a na pewno nie będziesz zawiedziony. Oferujemy modele z roku 2022.

Wydajny silnik 1.2, moc rzędu 75 KM i średnie spalanie na poziomie 5,3 litra sprawiają, że leasing Peugeot 208 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na ekonomiczną jazdę. Koniecznie sprawdź również pozostałe parametry, przed podjęciem ostatecznej decyzji. 

Opłacalny leasing Peugeot 208 

Niskie koszty eksploatacji to tylko część zalet tego modelu. Wszystkie samochody proponowane w opcji Peugeot 208 leasing, są nowe i dostępne od ręki. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się autem praktycznie od razu po dopełnieniu formalności.

Niska cena i elastyczny okres spłat sprawiają, że oferta Peugeot 208 leasing jest korzystna dla każdego. W razie jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z naszymi doradcami. Chętnie udzielą Ci dodatkowych informacji. 

Peugeot 208 leasing kalkulator - prosty sposób na raty

Upewnij się, że umowa leasingu nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem. Wykorzystaj nasze narzędzie online i ustal miesięczne raty na korzystnych warunkach. Nasz Peugeot 208 leasing kalkulator pozwala na swobodne modyfikowanie parametrów takich jak wysokość wpłaty własnej, okres spłaty czy kwota końcowego wykupu. Bez problemu znajdziesz rozwiązanie, które będzie w pełni odpowiadać Twoim możliwościom finansowym!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Peugeot 208.