1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. PEUGEOT
  4. PEUGEOT 208
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

208

Peugeot 208 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Peugeot 208 wynajem długoterminowy – konkurencyjny i nowoczesny

Peugeot 208 wynajem to możliwość użytkowania auta, które zawsze dobrze radziło sobie na bardzo konkurencyjnym rynku hatchbacków, a nowa wersja z pewnością powinna być brana pod uwagę przez każdego kierowcę szukającego stylowego, zabawnego i niezawodnego małego samochodu. Chociaż istnieją pewne podobieństwa do poprzednich modeli, w samochodzie wprowadzono również kilka istotnych zmian, które mogą pomóc mu w rywalizacji z najlepiej sprzedającym się Fordem Fiestą.

Peugeot 208 wynajem – barwny design

Wynajem Peugeot 208 – auto dostępne od ręki. Jedną z najbardziej zauważalnych aktualizacji dla nowego Peugeot 208 jest projekt pojazdu, który jest znacznie lepszy od odchodzącego modelu. Nowy 208 jest minimalnie dłuższy, szerszy i niższy, z lepiej zdefiniowanymi proporcjami i bardziej agresywnym oświetleniem, które nadaje temu modelowi trochę krawędzi i charakteru.

Wynajem długoterminowy Peugeot 208 – wydajność i klasa

Wynajem długoterminowy Peugeot 208 – sprawdź naszą ofertę. Nowy 208 jest pierwszym modelem oferującym benzynę, olej napędowy i napęd elektryczny, przy czym Puretech 100 o mocy 99 KM jest najlepszym wyborem. Ta wersja jest dobrze przystosowana do jazdy po autostradzie i ma lepsze osiągi niż wiele innych godnych uwagi pojazdów w tej klasie. Nowy model jest również wyposażony w szereg imponujących rozwiązań technicznych, które przypadną do gustu wielu osobom, takich jak system wspomagania pozycjonowania na pasie ruchu, pełny system wspomagania parkowania, najnowszej generacji automatyczny system wspomagania hamowania awaryjnego oraz aktywny system monitorowania martwego pola, a także wiele innych przydatnych funkcji wspomagających kierowcę.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Peugeot 208.