1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. PEUGEOT
  4. PEUGEOT Boxer
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

Boxer

Peugeot Boxer - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Peugeot Boxer leasing - uniwersalny VAN

Praktyczność, solidność wykonania i znakomite osiągi. Właśnie to możesz otrzymać, jeżeli zdecydujesz się na ofertę Peugeot Boxer leasing. Dołącz do ogromnego grona zadowolonych kierowców i skorzystaj ze wszystkich możliwości tej furgonetki.

Jeżeli wybierzesz nasze usługi, dostaniesz model z 2022 roku od ręki. Leasing Peugeot Boxer to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy stawiają przede wszystkim na funkcjonalność. To VAN, który poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej wymagającym wyzwaniem. 

Opłacalny leasing Peugeot Boxer

Wybierz Peugeot Boxer leasing i ciesz się mocą na poziomie 140 KM, napędem na przednie koła i wydajnym silnikiem o pojemności 2.2 litra. To samochód, który zachwyci Cię nie tylko wydajnością, ale także efektywnością paliwową. Dzięki temu oszczędności na kosztach eksploatacyjnych będą odczuwalne.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami na temat modeli dostępnych w ofercie Peugeot Boxer leasing. Nasze podstrony zawierają dane na temat wszystkich funkcjonalności oraz zastosowanych rozwiązań technologicznych i standardów bezpieczeństwa. 

Peugeot Boxer leasing kalkulator - jaka rata?

Nie jesteś pewien czy miesięczna opłata za dany samochód będzie Ci w pełni odpowiadać? Przygotowaliśmy Peugeot Boxer leasing kalkulator, dzięki któremu będziesz w stanie dokładnie wyliczyć raty za auto. Narzędzie pozwala na uwzględnienie preferowanego okresu spłaty, wysokości wpłaty własnej i wykupu końcowego. Rezultaty otrzymasz już po parunastu sekundach. Dostosuj umowę do swoich możliwości finansowych i oczekiwań!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Peugeot Boxer.