1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. PEUGEOT
  4. PEUGEOT 308
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

308

Peugeot 308 - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Peugeot 308 leasing - wygoda i osiągi 

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że połączenie wysokiego komfortu jazdy i znakomitej wydajności jest jak najbardziej możliwe. Peugeot 308 leasing to rozwiązanie dla kierowców, którzy nie chcą godzić się na kompromisy.

Automatyczna skrzynia biegów, przyśpieszenie 9,2 sekundy do setki i 130 KM mocy sprawiają, że auto radzi sobie w każdych warunkach, zarówno w mieście, jak i na dłuższej trasie. Leasing Peugeot 308 jest też ekonomiczny, gdyż samochód ma średnie spalanie w wysokości zaledwie 5,4 litra. 

Kombi czy Hatchback? Leasing Peugeot 308 

Wybierz nowoczesny i stylowy model w pełni zgodny z Twoimi preferencjami. Oferta Peugeot 308 leasing jest dostępna w wersjach Kombi i Hatchback. Dodatkowo poszczególne auta różnią się od siebie również funkcjonalnościami oraz dodatkowym wyposażeniem.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdź wszystkie parametry dostępne na podstronach wybranych pojazdów. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczącej aut dostępnych w opcji Peugeot 308 leasing, skontaktuj się z naszymi konsultantami. 

Sprawdź raty online - Peugeot 308 leasing kalkulator

Chcesz zmodyfikować wysokość wpłaty własnej, kwotę wykupu lub okres leasingu i nie wiesz w jaki sposób wpłynie to na końcowe koszty? Wypróbuj Peugeot 308 leasing kalkulator i przekonaj się, że obliczenie wszystkich opłat może być szybkie i proste. Nasze narzędzie online pozwoli Ci na swobodne dostosowanie umowy leasingu i poznanie dokładnej wysokości rat w zaledwie parę chwil. Wypełnij stosowne rubryki, a resztę zostaw aplikacji!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Peugeot 308.