1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. PEUGEOT
  4. PEUGEOT 308
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

308

Peugeot 308 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Peugeot 308 wynajem długoterminowy – moc i oszczędność

Peugeot 308 wynajem – auto na co dzień i na długie trasy. Najnowszy Peugeot 308, o bardziej rynkowym wyglądzie i minimalistycznym wnętrzu, jest już od jakiegoś czasu, ale ten model o mocy 120 KM jest nowy i oferuje więcej mocy i więcej oszczędności.

Peugeot 308 wynajem — konstrukcja i stylizacja

Peugeot 308 na abonament , to możliwość jazdy autem, które stylizowane tak, aby wyglądał mniej jak dziwaczny francuski projekt, a bardziej jak główny niemiecki rywal i to się udaje. Wygląd zewnętrzny jest lepszy niż u poprzednika 307, ale to we wnętrzu różnica jest najbardziej widoczna — mamy bardzo minimalistyczne wnętrze, w którym dominuje ekran dotykowy, na którym znajduje się większość elementów sterujących. Można by pomyśleć, że projektanci wnętrza stworzyliby naprawdę stylowo wyglądającą przestrzeń, w której konsola środkowa została uwolniona od przycisków i przeniesiona na ekran dotykowy, ale pozostawiona przestrzeń zakrzywionego plastiku nie jest zbyt estetyczna.

Peugeot 308 wynajem długoterminowy – wrażenia z jazdy

Peugeot 308 wynajem – auto dostępne od ręki. Ten model 120 KM jest znacznie lepszy w prowadzeniu niż poprzedni model 92 KM, który testowaliśmy. Tak, ma więcej mocy, więc osiągi są dobre, a silnik jest elastyczny, ale ma również znacznie lepszą ekonomię, a także czuł się ogólnie bardziej wyrafinowany, cichy i wygodny, z dobrą jazdą (chociaż model 92bhp był i tak wyrafinowany). Większość elementów sterujących jest ładnie wyważona, a skrzynia biegów ma płynne działanie. Na wrażenia z jazdy w tym samochodzie zawsze wpływa jedna kluczowa rzecz — niewiarygodnie mała kierownica. W rzeczywistości lubimy kierownicę i ostre reakcje, które zapewnia, ale jest ona nierozerwalnie związana z projektem deski rozdzielczej, co w rezultacie oznacza, że musisz oglądać główne pokrętła nad kierownicą, a nie przez nią, jak ma to miejsce w większości innych samochodów. Oznacza to, że w zależności od wzrostu i pozycji siedzącej, widoczność niektórych pokręteł może być przesłonięta. Naszym zdaniem nie jest to dobre rozwiązanie konstrukcyjne. Peugeot zdaje się dostrzegać ten problem, ponieważ zaprojektował obrotomierz w taki sposób, aby cofać się do tyłu, dzięki czemu można zobaczyć igłę przy typowych obrotach.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Peugeot 308.