1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. PEUGEOT
  4. PEUGEOT 5008
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

5008

Peugeot 5008 - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Peugeot 5008

Peugeot 5008 jest produkowanym od 2009 roku crossoverem klasy średniej (segment I), wcześniej był kompaktowym minivanem (segment K). Ma przestronne, funkcjonalne wnętrze, dynamiczny silnik, dobre wyciszenie oraz dopracowane zawieszenie. Doskonale sprawdzi się jako auto rodzinne. Dostępny w najlepszej cenie w Peugeot 5008 leasing w Car Lease Polska.

Peugeot 5008 leasing - czemu warto skorzystać z leasingu?

W ciągu ostatnich lat leasing w Polsce cieszy się niesłabnącą popularnością. Wynika to z faktu, że jest bardziej korzystną formą finansowania od kredytu czy pożyczki. Nie wpływa on na zdolność kredytową leasingobiorcy, nie jest wpisywany do BIK-u. Peugeot 5008 leasing niesie za sobą szereg korzyści podatkowych: opłata wstępna, jak i raty są kosztem uzyskania przychodu, a VAT doliczany jest do każdej raty, dzięki czemu jest rozłożony w czasie. Wysokość rat jest stosunkowo niska, ponieważ korzystający spłaca tylko utratę wartości auta. Dzięki leasingowi, na przykład Peugeot 5008 leasing kapitał nie jest zamrożony i można go wykorzystać na inne cele.

Co to jest Peugeot 5008 leasing operacyjny?

Leasing operacyjny jest formą umowy, na podstawie której przedmiot leasingu, czyli w tym przypadku samochód, jest odpłatnie udostępniany do użytkowania. W czasie trwania umowy na leasing Peugeot 5008 auto jest własnością leasingodawcy, który to dokonuje odpisów amortyzacyjnych, a po jej zakończeniu leasingobiorca może pojazd oddać lub wykupić. Korzystający płaci miesięczne raty, które w łatwy i szybki sposób można samodzielnie obliczyć korzystając z narzędzia, jakim jest Peugeot 5008 leasing kalkulator. To bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia dokonywanie różnego rodzaju symulacji w celu otrzymania najbardziej optymalnych wartości.

Kilkuletnie auto zamieniane na zupełnie nowe? Jeśli tak, to czas na leasing z nami. Doradzimy, kompleksowo zrealizujemy sprawy formalnie. Car Lease Polska – zapraszamy!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Peugeot 5008.