1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. LEXUS
  4. LEXUS NX
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

NX

Lexus NX - leasing

Dostępnych samochodów: 7

Car Lease Polska

Lexus NX

Lexus NX to luksusowy, kompaktowy crossover SUV klasy premium (segment I) produkowany przez japoński koncern od 2014 roku. Jest najmniejszym crossoverem tej marki. Do jego zalet należy między innymi urzekający wygląd, duża funkcjonalność i przestronność, dobre osiągi i płynność pracy napędu oraz niskie spalanie przy codziennej jeździe. Warto zwrócić na niego uwagę z Lexus NX leasing.

Jak znaleźć najlepszą ofertę na Lexus NX leasing?

Na rynku można znaleźć wiele ofert leasingu, jednak warto je ze sobą porównać. W Car Lease Polska proponujemy bardzo atrakcyjne warunki i ceny nawet do 30 % niższe od cen nowych aut w salonie. Nasz Lexus NX leasing kalkulator w prosty i szybki sposób wyliczy przybliżone koszty. Aby je poznać należy uzupełnić w formularzu wymagane pola takie jak: wartość samochodu netto, wpłata własna, okres dla leasing Lexus NX oraz wykup końcowy. Wynikiem symulacji będzie wysokość miesięcznej raty oraz przybliżona suma opłat. Klient ma możliwość zmiany parametrów początkowych i tym samym porównania ze sobą poszczególnych wyników.

Dlaczego warto wybrać Lexus NX leasing w Car Lease Polska?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i leasingu, także związane z Lexus NX leasing. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosowujemy ofertę do ich wymagań i możliwości finansowych. Jesteśmy profesjonalni, uczciwi i skuteczni. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, przestrzegamy tajemnicy bankowej, jak i ochrony danych osobowych. Działamy kompleksowo. Z nami wymiana auta na nowe jest prosta i przyjemna. Lexus NX leasing tylko w Car Lease Polska.

Działamy dla Państwa już od wielu lat, a naszym celem jest kompleksowa obsługa i dostarczanie najlepszych ofert, najlepszych aut. Zapraszamy do dołączenia do ciągle zwiększającej się rzeszy zadowolonych z naszej pracy klientów.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Lexus NX.