1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. LEXUS
  4. LEXUS RX
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

RX

Lexus RX - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Lexus RX wynajem - sprawdź naszą ofertę

Szukasz nowoczesnego i atrakcyjnego auta dla swojej firmy? Zamiast decydować się na zakup i wydawanie ogromnych pieniędzy na samochód, który w ciągu paru lat znacznie straci na wartości, postaw na wynajem długoterminowy Lexus RX!

To idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z możliwości oferowanych przez nowe auta, ale nie chcą mierzyć się z dodatkowymi konsekwencjami związanymi z nabywaniem ich na własność, takimi jak na przykład utrata wartości. Dzięki temu po zakończeniu okresu na wynajem Lexus RX mogą po prostu oddać auto i podpisać umowę na nowszy model!

Co istotne, Lexus RX wynajem długoterminowy to usługa, która może być w pełni dostosowana do Twoich indywidualnych preferencji i specyfiki pracy w danej firmie. Możesz modyfikować między innymi długość okresu wynajmu, wysokość początkowej wpłaty własnej, roczny limit kilometrów oraz obecność lub brak różnych usług dodatkowych. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Przekonaj się, że Lexus RX wynajem to idealna opcja dla Ciebie!

Lexus RX na abonament - dowiedz się więcej

Lexus RX wynajem długoterminowy to możliwość użytkowania nowego modelu, który został wyprodukowany w bieżącym lub ubiegłym roku kalendarzowym. Poczujesz się zupełnie tak, jakbyś kupował auto z salonu. 

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić właśnie na Lexus RX wynajem. To model hybrydowy, który jest bardzo tani w długotrwałej eksploatacji. Na dodatek dysponuje mocą wynoszącą aż 250 KM, a także automatyczną skrzynią biegów i napędem na cztery koła. 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji, dzięki którym będziesz mieć pewność, że Lexus RX na abonament to najlepsza opcja dla Ciebie!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Lexus RX.