1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. LEXUS
  4. LEXUS RX
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

RX

Lexus RX - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Lexus RX

Lexus RX to luksusowy SUV (segment I, klasa premium) produkowany przez japońską markę od 1998 r. Jest najpopularniejszym modelem w jej historii i jednocześnie najlepiej sprzedającym się autem w swojej klasie w Stanach Zjednoczonych. Jest to samochód sportowo-użytkowy. Jego nazwa pochodzi od skrótu hasła ''Radiant Crossover''. To rozwiązanie dla wymagających odbiorców poszukujących w autach komfortu jazdy, intuicyjnej obsługi, najnowocześniejszych standardów wyposażenia oraz dynamicznego charakteru. Do grona jego użytkowników można dołączyć dzięki Lexus RX leasing.

Dogodne finansowanie Lexus RX leasing w Car Lease Polska

Leasing to jeden z najkorzystniejszych sposobów finansowania zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. W Car Lease Polska oferujemy leasing Lexus RX na bardzo preferencyjnych warunkach. Nasze ceny są nawet o 30 % niższe od cen nowych aut. Rata leasingowa jest zawsze dostosowana do możliwości klienta. Mamy przejrzyste warunki kontraktowe. Jesteśmy doradcami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę od pomocy w wyborze auta, przez wypełnienie wniosków, nadzorowanie procesu wydania decyzji, po odbiór, także dla Lexus RX leasing.

Ile będzie wynosić rata Lexus RX leasing?

Wysokość raty leasingu na przykład dla Lexus RX leasing jest zależna od kilku czynników, a mianowicie wartości auta, wysokości opłaty wstępnej i wykupu końcowego oraz okresu, na jaki zostanie zawarta umowa. Po wprowadzeniu tych wartości na naszej stronie internetowej Lexus RX leasing kalkulator wyliczy przybliżone koszty leasingu. Proste i szybkie narzędzie, które umożliwia przeprowadzanie wielu symulacji w celu wyłonienia najkorzystniejszej opcji.

Z Car Lease Polska osoby prywatne lub przedsiębiorcy tworzą zgrany duet. U nas leasing to idealna oferta dobrana indywidualnie do każdego klienta. My działamy kompleksowo i uczciwie. Zapraszamy do współpracy.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Lexus RX.