1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. LEXUS
  4. LEXUS UX
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

UX

Lexus UX - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Lexus UX - wynajem długoterminowy

Szukasz renomowanego SUVa klasy premium? W takim razie sprawdź naszą ofertę na Lexusa UX w wynajmie długoterminowym. Łączy w sobie świetne osiągi, wysoki komfort jazdy i elegancki wygląd.

Lexus UX na wynajem to samochód hybrydowy. Dzięki temu jest świetnym wyborem dla wszystkich tych, którym zależy na oszczędnej i ekonomicznej jeździe. Przy odpowiednim wykorzystaniu możliwości auta, koszty eksploatacyjne będą praktycznie nieodczuwalne. 

Wynajem Lexus UX - dodatkowe informacje

Wynajem długoterminowy Lexusa UX gwarantuje znakomite wrażenia płynące z jazdy. Moc 184 KM, automatyczna skrzynia biegów, duża przestrzeń dla kierowcy i pasażerów sprawiają, że podróżowanie jest łatwe i przyjemne niezależnie od warunków panujących na trasie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi wynajmu Lexusa UX? Skontaktuj się bezpośrednio z naszymi doradcami. Odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania i upewnimy się, że wybierzesz model w pełni dostosowany do Twoich preferencji. Postaw na Lexusa UX w wynajmie długoterminowym i poznaj nową jakość w motoryzacji! 

Lexus UX na abonament - dostosowany do Twoich preferencji 

Pamiętaj, że decydując się na nasze usługi, masz wpływ na wysokość miesięcznych opłat za samochód. Nasza oferta Lexus UX na abonament może być zmodyfikowana zgodnie z Twoimi preferencjami. Sprawdź dostępny na stronie kalkulator i wprowadź parametry takie jak okres wynajmu, wielkość wpłaty własnej czy roczny limit kilometrów. W ciągu paru sekund otrzymasz nowe wyliczenia. Jeżeli pokazana kwota będzie Ci odpowiadać, skontaktuj się z naszymi konsultantami i zarezerwuj Lexus UX na wynajem!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Lexus UX.