1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. LEXUS
  4. LEXUS ES
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

ES

LEXUS ES - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Lexus ES wynajem długoterminowy - dlaczego warto?

Potrzebujesz nowoczesnego i niezawodnego samochodu, ale zakup nowego modelu leży poza Twoimi możliwościami finansowymi? W takim razie udało Ci się trafić w odpowiednie miejsce. Skorzystaj z naszej oferty na wynajem długoterminowy Lexus ES!

Za sprawą proponowanej przez nas usługi możesz zasiąść za kierownicą nowego auta bez potrzeby wydawania jednorazowo ogromnej ilości pieniędzy. Lexus ES wynajem trwa od 3 do 5 lat, podczas których płacisz niskie i stałe raty za możliwość użytkowania samochodu. Po zakończeniu umowy po prostu go zwracasz i nie przejmujesz się jego utratą wartości. 

Lexus ES wynajem długoterminowy to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą mieć nowoczesną flotę prestiżowych pojazdów do celów biznesowych. Ograniczony czas trwania umowy to doskonały powód, by wymieniać auta na nowsze modele wraz z zakończeniem poprzedniej umowy. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi wynajem Lexus ES? Zapoznaj się ze szczegółami dostępnymi na naszej stronie. Na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Wynajem Lexus ES - dodatkowe informacje 

Dlaczego warto postawić na Lexus ES wynajem? Przede wszystkim przez wzgląd na niesamowite osiągi tego modelu. To samochód, w którym poznasz zupełnie nową jakość jazdy.

Lexus ES na abonament dysponuje napędem hybrydowym, dzięki któremu znacznie zaoszczędzisz na paliwie. Na dodatek ma moc wynoszącą aż 218 KM pozwalającą na naprawdę płynne i dynamiczne kierowanie. Jest też wyposażony w automatyczną skrzynię biegów znacznie podnoszącą komfort kierowcy.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a chętnie na nie odpowiemy. Zatrudniamy profesjonalnych doradców, którzy sprawią, że Lexus ES wynajem długoterminowy będzie w pełni satysfakcjonującym rozwiązaniem.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Lexus ES.