1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MINI
  4. MINI Cooper SE
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MINI

Cooper SE

Mini Copper SE - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Mini Cooper SE

Mini Cooper SE jest samochodem elektrycznym należącym do klasy aut miejskich produkowanym przez brytyjski koncern od 2019 roku. Charakteryzuje się zwinnością, bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi, wydajnym napędem elektrycznym i ergonomicznym wnętrzem. Nie można go pomylić z żadną inną marką. To stylowy pojazd, dzięki któremu można się wyróżnić, jeżdżąc nim po mieście. Dostępny w Mini Cooper SE leasing w Car Lease Polska.

Mini Cooper SE leasing w Car Lease Polska - kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalnych doradców z zakresu wynajmu długoterminowego i leasingu samochodowego, w tym Mini Cooper SE leasing. Wspieramy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu możemy zaproponować bezkonkurencyjne ceny i warunki umowy. W naszej ofercie znajdują się marki i modele sprawdzonych polskich dealerów samochodowych, również dla leasing Mini Cooper SE. Wyróżnia nas uczciwość, wysoka etyka zawodowa oraz jakość obsługi premium.

Mini Cooper SE leasing - sprawdzony kalkulator leasingowy

Na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej umieściliśmy bezpłatne, intuicyjne narzędzie, które w łatwy i szybki sposób wyliczy wysokość raty leasingowej dla Mini Cooper SE leasing oraz przybliżoną sumę wszystkich opłat. Jest nim Mini Cooper SE leasing kalkulator. Wystarczy podać wartość pojazdu netto, zaznaczyć wysokość wpłaty własnej i wykupu końcowego oraz okres leasingu. Symulacje nigdy wcześniej nie były tak proste. U nas leasing przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności. Zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy indywidualnie dopasowaną ofertę.

Zapraszamy do przejrzenia naszych atrakcyjnych ofert aut leasingowych. Można się z nami kontaktować przez nasz formularz, email, telefon– udzielimy wszelkich rad. Działamy profesjonalnie i rzetelnie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mini Copper SE.