1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MINI
  4. MINI Cooper SE
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MINI

Cooper SE

Mini Copper SE - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Mini Copper SE wynajem długoterminowy – komfortowe auto

Mini Copper SE wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Cooper SE, ma bardziej komfortową jazdę, a silnik diesla jest bardziej elastyczny i wyrafinowany. Emisja spalin spełnia europejskie standardy, a auto sprawdza się w mieście i na krótkich trasach poza nim.

Mini Copper SE wynajem – nowoczesna konstrukcja auta

Mini Copper SE na abonament to opcja posiadania auta, które jest wyposażone w 1,5-litrowy, 3-cylindrowy silnik benzynowy oraz silnik elektryczny zasilany z akumulatora, a wszystko to przekazywane jest za pośrednictwem 6-biegowej skrzyni automatycznej. Ta kombinacja może nie brzmi, jakby miała zapewnić duże osiągi, ale wydaje się, że w BMW i8 robi dobrą robotę. To samo dotyczy systemu napędu na wszystkie koła: w MINI silnik benzynowy napędza przednie koła, a silnik elektryczny tylne — czyli zasada jest taka sama jak w i8, ale na odwrót.

Wynajem długoterminowy Mini Copper SE – wrażenia z jazdy

Hybrydowy model plug-in jest cichy i wyrafinowany, ma mnóstwo momentu obrotowego przy niskich obrotach dzięki silnikowi elektrycznemu, ma dobre osiągi, automatyczna skrzynia biegów jest płynna, a napęd na wszystkie koła zapewnia dobry poziom przyczepności. To naprawdę dużo, dużo lepszy samochód do jazdy niż Cooper D Countryman.

Mini Copper SE wynajem – różne ustawienia auta

Mini Copper SE wynajem długoterminowy – wygodny sposób finansowania. Cooper SE posiada trzy ustawienia układu napędowego: Auto eDrive Mode, domyślne ustawienie po włączeniu samochodu, oznacza, że system hybrydowy sam wymyśla, co zrobić; tryb MAX eDrive ma na celu utrzymanie samochodu na zasilaniu elektrycznym przez cały czas; a tryb Save Battery umożliwia jazdę na silniku benzynowym i zachowanie (lub zwiększenie) ładunku akumulatora na później. Tryby te działają doskonale, ale zamiast dużego przełącznika w wygodnym miejscu, aby przełączać się między trybami, zamiast tego istnieje mały przełącznik schowany w lewej dolnej części konsoli środkowej, aby wybrać między nimi. Wygląda to na pośpiesznie dodaną rzecz.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mini Copper SE.