1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. RENAULT
  4. RENAULT Zoe
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Zoe

Renault Zoe - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Renault Zoe wynajem długoterminowy – ciekawa konstrukcja

Renault Zoe wynajem – nowoczesne auto na każdą kieszeń. Skandal z emisjami spalin Volkswagena zwróciło uwagę na kwestię lokalnej jakości powietrza. Emisje z samochodów z silnikiem diesla mają zły wpływ na lokalną jakość powietrza; samochody benzynowe nie są tak złe, ale nadal mają emisje. Samochody z napędem elektrycznym nie emitują żadnych spalin, dlatego idealnie nadają się do użytkowania w zatłoczonych obszarach miejskich. Renault Zoe ma również kompaktowe rozmiary, co pozwala na jazdę po mieście.

Renault Zoe wynajem – konstrukcja auta

Wynajem Renault Zoe – sprawdź naszą ofertę. Zoe jest samodzielnym modelem dostępnym wyłącznie jako pojazd elektryczny. Mimo że jest to kompaktowe, pięciodrzwiowe supermini, ma pięć miejsc siedzących i przyzwoity bagażnik. Tylne siedzenia składają się nawet na płasko, aby zapewnić większą przestrzeń bagażową. Naszym zdaniem wygląda dobrze, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz; jest prosty, stylowy i nowoczesny. Dzięki temu, że wiele funkcji sterowanych jest za pomocą ekranu dotykowego, deska rozdzielcza jest minimalnie skomplikowana.

Wynajem długoterminowy Renault Zoe – nowoczesna technologia

Jeśli chodzi o rzeczy techniczne, Zoe ma akumulator litowo-jonowy 400V, o pojemności 22 kWh (który waży 290 kg) i synchroniczny silnik elektryczny o mocy 65kW (88 KM). Posiada również ładowarkę „Kameleon”, dzięki której Zoe może być ładowany z różnymi poziomami mocy przy użyciu tego samego gniazda, co pozwala kierowcom korzystać z szerokiej gamy punktów ładowania. Czas ładowania ze skrzynki ściennej o mocy 3 kW (jednofazowej 16 A) wynosi około 9 godzin. Jeśli dostępne jest ładowanie trójfazowe, wówczas punkt ładowania 32 A o mocy 22 kW może zapewnić 80% naładowanie akumulatora w ciągu godziny lub punkt ładowania 43 kW o mocy 63 A może zapewnić 80% naładowanie akumulatora w ciągu zaledwie pół godziny.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Renault Zoe.