1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. RENAULT
  4. RENAULT Kangoo
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Kangoo

RENAULT Kangoo - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Renault Kangoo - leasing dla Ciebie!

Szukasz niezawodnego i praktycznego samochodu do codziennej jazdy i pracy? Renault Kangoo to doskonały wybór, a nasza oferta leasingowa pozwoli Ci użytkować ten funkcjonalny model bez dużych nakładów pieniężnych. Sprawdź szczegóły i przekonaj się, że Renault Kangoo leasing to najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Proponujemy konkurencyjne stawki oraz elastyczne warunki umowy, dzięki którym bez problemu zmieścisz się w przewidzianym przez siebie budżecie. Leasing Renault Kangoo ma pełne wsparcie naszych specjalistów, więc w razie jakichkolwiek problemów na dowolnym etapie procesu, udzielimy Ci szybkiej i sprawnej pomocy.

Renault Kangoo leasing jest dostępny na okres od 2 do 5 lat, a po zakończeniu umowy nabędziesz auto na własność. Możesz też swobodnie decydować o wysokości wpłaty początkowej, która może wynosić od 0% do 45%. Miej jednak na uwadze, że jej większa wartość może znacznie obniżyć wysokość miesięcznych opłat. 

Leasing Renault Kangoo - dowiedz się więcej

Renault Kangoo leasing to dostęp do klasycznego i sprawdzonego auta, na którym na pewno się nie zawiedziesz. Samochód jest napędzany ekonomicznym silnikiem benzynowym o mocy 130 KM. Czyni to z niego pojazd, który doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na dłuższych, bardziej wymagających trasach. Duża przestrzeń bagażowa sprawia, że w razie potrzeby model może służyć także jako mini auto dostawcze.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, koniecznie sprawdź Renault Kangoo leasing kalkulator. To intuicyjne narzędzie online służące do wyliczania wszystkich kosztów związanych z umową leasingową. Możesz z jego pomocą sprawdzić różne warunki i przekonać się, które z nich uczynią ofertę najkorzystniejszą. Wybierz to, co najlepsze!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Renault Kangoo.