1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. RENAULT
  4. RENAULT Koleos
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Koleos

Renault Koleos - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Renault Koleos

Renault Koleos to samochód, który należy do klasy średniej SUV-ów (segment I) i jest produkowany przez francuski koncern od 2008 roku. Posiada bogate wyposażenie i dużo miejsca w środku. Jest idealny dla osób, które oczekują od auta przestronności, komfortu i ekonomicznego spalania. Dostępny jest w przystępnej cenie, zwłaszcza w Renault Koleos leasing.

Dlaczego warto wziąć Renault Koleos leasing?

Leasing jest bardzo popularną opcją finansowania w Polsce. Ma on korzystniejsze warunki niż kredyt gotówkowy czy samochodowy, a dodatkowo nie wpływa na zdolność kredytową leasingobiorcy, ponieważ nie jest wpisywany do BIK-u. Pozwala on na łatwą wymianę auta na nowe na przykład w Renault Koleos leasing, bez konieczności jednorazowej zapłaty całej kwoty. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób lub firm, które nie zamierzają ulokowywać dużych kwot za jednym razem, bo wolą część z nich na przykład zainwestować czy przeznaczyć na bieżące wydatki.

Car Lease Polska - kompleksowa obsługa Renault Koleos leasing

W Car Lease Polska działamy kompleksowo. Klient może całkowicie zdać się na nas, ponieważ obsługujemy zlecenie od początku do końca, począwszy od doradztwa w wyborze auta i najlepszej formy finansowania, poprzez wypełnienie wniosków, nadzorowanie procedury weryfikacyjnej, po umówienie terminu odbioru samochodu w leasing Renault Koleos. Jesteśmy profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem, oferującymi nowe auta w bardzo korzystnych cenach. Pomożemy uniknąć skomplikowanych procedur, u nas Renault Koleos leasing przebiega bezproblemowo i bez zbędnych formalności. Tak samo jest z wyliczeniem wysokości raty - klient może zrobić to sam, korzystając z udostępnionego na naszej stronie internetowej narzędzia - Renault Koleos leasing kalkulator. Prościej już być nie może.

Patrzymy w przyszłość bardzo pozytywnie, bo wiemy, że klienci nam ufają, często biorą u nas w leasingu kolejne auta i polecają nas innym. Opinie w internecie mówią same za siebie. Zadowolenie z naszego kompleksowego i profesjonalnego działania to dla nas zaszczyt. Dziękujemy i z miłą chęcią zapraszamy do pierwszej albo kolejnej współpracy.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Renault Koleos.