1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. RENAULT
  4. RENAULT Clio
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Clio

Renault Clio - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Renault Clio

Renault Clio to auto osobowe należące do segmentu B produkowane od 1990 roku. Jest najczęściej kupowanym samochodem w dziejach francuskiej motoryzacji, sprzedanym w milionach egzemplarzy. Jego nazwa pochodzi z mitologii greckiej od imienia Klio należącego do muzy historii. Ma funkcjonalne wnętrze, jest oszczędny, dobrze wyposażony i dostępny za stosunkowo nieduże pieniądze, tym bardziej w Renault Clio leasing.

Renault Clio leasing operacyjny - czym jest i do kogo jest skierowany?

Leasing operacyjny inaczej zwany jest usługowym. Polega on na przekazaniu w odpłatne użytkowanie samochodu leasingobiorcy przez leasingodawcę. Jest podobny w tym zakresie do wynajmu długoterminowego, jednak w tym przypadku po zakończeniu umowy na leasing Renault Clio korzystający ma prawo wykupić auto. Drugą opcją jest zwrot samochodu do leasingodawcy. Leasing operacyjny skierowany jest do przedsiębiorców. Bardzo chętnie korzystają z niego firmy, które chcą rozłożyć wydatek związany z zakupem auta w czasie, co pomaga w utrzymaniu płynności finansowej.

Car Lease Polska - kompetentni doradcy w zakresie Renault Clio leasing

Decydując się na auto w leasingu, na przykład Renault Clio leasing należy zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniej firmy, która zajmie się przeprowadzeniem całej procedury. Pomoże to uniknąć problemów i przyspieszy proces Clio leasing. Powinna ona posiadać renomę oraz cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Oczywiście, bardzo ważne jest, aby oferowała także atrakcyjne ceny i warunki leasingu. Wszystkie te kryteria spełnia Car Lease Polska. Zapraszamy do kontaktu. U nas zawsze niskie raty miesięczne, których wysokość można sprawdzić za pomocą Renault Clio leasing kalkulator.

Znajdywanie atrakcyjnych aut i tworzenie świetnych ofert to cała przyjemność po naszej stronie. Umiemy twardo negocjować z dealerami. Lata doświadczeń i profesjonalizm to nasza wiarygodność. Z nami warto współpracować. Zapraszamy!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Renault Clio.