1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. RENAULT
  4. RENAULT Clio
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Clio

Renault Clio - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Renault Clio wynajem długoterminowy – auto skrojone do miasta

Renault Clio wynajem – auto na każdą kieszeń. Nowe Clio wykorzystuje nowy język projektowania Renault i wygląda świetnie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz; design jest nowoczesny, prosty i czysty. Duży multimedialny ekran dotykowy wygląda dobrze, a grafika jest cudownie prosta i przejrzysta. Łatwo jest nawet wybrać pomiędzy nawigacją a zwykłym przeglądaniem mapy, a także szybko włączyć lub wyłączyć dźwięk — obie te rzeczy wydają się niepotrzebnie trudne w wielu samochodach. Łatwo jest sparować telefon, a także łatwo odtwarzać muzykę z telefonu poprzez system multimedialny samochodu. Wszystkie elementy sterujące w Clio są ładnie wyważone, w tym układ kierowniczy i zmiana biegów. Fotele i pozycja za kierownicą są wygodne, a Clio generalnie dobrze się prowadzi, choć od czasu do czasu na niektórych drogach czuło się nieco podskakujące i niespokojne.

Wynajem Renault Clio — wrażenia z jazdy

Wynajem długoterminowy Renault Clio – auto dostępne od ręki. Prowadzenie Clio jest przyjemne, a w połączeniu z silnikiem, który sprawia wrażenie zbyt lekkiego i elastycznego, by mógł być dieslem, daje w efekcie wrażenia z jazdy, które są przyjemne i zwinne. Z pewnością nie jest to samochód konwencjonalny o najniższej emisji spalin w Wielkiej Brytanii; osiągi są dobre, w czym pomaga 220 Nm momentu obrotowego, ale nie są one porywające — co można zauważyć podczas wyprzedzania przy prędkościach autostradowych. Na takich drogach Clio jest w sumie ciche, choć słychać trochę szumu opon i wiatru.

Wynajem długoterminowy Renault Clio — niski poziom spalin

Nowy Renault Clio, to samochód z silnikiem konwencjonalnym o najniższym poziomie emisji spalin. Rzeczywista ekonomia Clio na w prawdziwie mieszanej jeździe obejmującej autostrady, drogi ekspresowe i jazdę w mieście, jest najlepsza, jaką kiedykolwiek osiągnęła marka Renault w jakimkolwiek samochodzie z silnikiem spalinowym w ciągu ostatnich lat.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Renault Clio.