1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. RENAULT
  4. RENAULT Austral
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Austral

Renault Austral - leasing

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

Renault Austral leasing - nowoczesność i funkcjonalność

Komfort i przestronność SUVa, nowoczesny design i niskie koszty eksploatacji? To możliwe! Skorzystaj z oferty Renault Austral leasing i przekonaj się sam. Wszystko to w niewiarygodnie korzystnych cenach.

Leasing Renault Austral to oferta na modele z roku 2023. Charakteryzują się wydajnym benzynowym silnikiem 1.3, mocą na poziomie 140 KM oraz średnim spalaniem wynoszącym 6,2 litra. Nadają się zarówno do jazdy w mieście, jak i poza nim. 

Leasing Renault Austral - dodatkowe informacje

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas kluczowa. Z tego powodu dla wszystkich osób zainteresowanych Renault Austral w leasingu przygotowaliśmy rozbudowane opisy na temat funkcjonalności i technologii zastosowanych w tym modelu. Wybierz jedną z dostępnych wersji, by otrzymać do nich dostęp. Znajdziesz tam również dane techniczne, spis wyposażenia wnętrza i nie tylko.

Renault Austral leasing to oferta dostępna na zamówienie. Dlatego nie zwlekaj i dopełnij formalności jeszcze dziś, by móc cieszyć się nowym autem jak najszybciej! 

Renault Austral leasing kalkulator - oblicz opłaty online

Chcesz zapoznać się ze wszystkimi możliwościami na spokojnie, bez presji wynikającej z rozmowy z doradcą? Sprawdź przygotowany przez nas Renault Austral leasing kalkulator. To narzędzie online, które pozwoli Ci na dokładne wyliczenie wszystkich rat i innych opłat związanych z leasingiem. Zmodyfikuj warunki umowy zgodnie z własnymi upodobaniami i możliwościami i dopiero gdy będziesz zadowolony, skontaktuj się z naszymi specjalistami, by sfinalizować transakcję!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Renault Austral.