1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI Kona
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

Kona

HYUNDAI Kona - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Hyundai Kona - leasing na Twoich warunkach

Szukasz nowoczesnego, dynamicznego i wszechstronnego SUV-a, który idealnie wpasuje się w Twój styl jazdy? W Car Lease Polska na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Sprawdź szczegóły oferty Hyundai Kona leasing! 

Dla kogo są nasze usługi? Leasing Hyundai Kona to doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się nowym autem bez dodatkowych zobowiązań związanych z jego zakupem. Zamiast tego udostępniamy pojazd na okres od 2 do 5 lat w zamian za comiesięczne opłaty. Po zakończeniu okresu leasingu leasingobiorca nabywa samochód na korzystnych warunkach, które wynoszą od 1% do 40% wartości użytkowanego auta. 

Wszystkie warunki umowy są elastyczne i mogą być dostosowane do Twojego budżetu. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Nasi doradcy chętnie pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. 

Leasing Hyundai Kona - najlepsza oferta

Hyundai Kona leasing da Ci dostęp do zaawansowanego technologicznie auta o nowoczesnym, odważnym designie. Nasze modele wyposażone są zarówno w automatyczną, jak i manualną skrzynię biegów, więc możesz dobrać je pod kątem indywidualnych preferencji. Dodatkowe informacje na temat parametrów dostępnych samochodów są zawarte w ich opisach. Zapoznaj się z nimi przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Chcesz mieć lepszą kontrolę nad budżetem na samochód? Wykorzystaj Hyundai Kona leasing kalkulator, który jest dostępny na naszej stronie. Uwzględnia on zmienne warunki umowy takie jak długość leasingu, wielkość wpłaty własnej czy kwotę wykupu i natychmiast generuje informacje na temat wysokości miesięcznej raty i nie tylko. Dzięki temu możesz porównać ze sobą wszystkie dostępne opcje i szybko znaleźć tę najlepszą!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Hyundai Kona.