1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HYUNDAI
  4. HYUNDAI Elantra
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HYUNDAI

Elantra

Hyundai Elantra - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Hyundai Elantra

Hyundai Elantra jest kompaktowym sedanem klasy kompakt (segment C) oraz klasy średniej (segment D) produkowanym od 1990 roku przez południowokoreański koncern samochodowy. Jest najlepiej sprzedającym się modelem Hyundaia na świecie. Zasługuje na uwagę ze względu na wysoki komfort jazdy, przestronność kabiny, sporą pojemność bagażnika, dobre wyciszenie oraz niewielkie zużycie paliwa. Jest interesującym i do tego niezbyt drogim autem, zwłaszcza korzystając z Hyundai Elantra leasing.

Hyundai Elantra leasing operacyjny - jak to działa?

Leasing operacyjny łączy elementy kredytu i dzierżawy. Jest umową dwustronną, w ramach której leasingodawca przekazuje leasingobiorcy do używania na określony czas przedmiot leasingu, którym w tym przypadku jest samochód, a leasingobiorca zobowiązuje się do płatności rat w określonej w umowie wysokości. Tak jest też w przypadku Hyundai Elantra leasing. Podatek VAT jest doliczany do każdej raty leasingowej, dzięki czemu zobowiązanie rozkłada się w czasie. Właścicielem pojazdu przez cały czas trwania umowy jest leasingodawca, który to dokonuje odpisów amortyzacyjnych. Po zakończeniu okresu leasingu korzystający ma prawo wykupić auto po ustalonej cenie wykupu. Leasing Hyundai Elantra się opłaca.

Car Lease Polska - z nami najkorzystniejsze oferty na leasing Hyundai Elantra

Z nami klient może tylko skorzystać. Zapewniamy atrakcyjne raty leasingu, kompleksową, profesjonalną obsługę i zaangażowanie. Skutecznie pomagamy wybrać najkorzystniejsze oferty dostępne dla rynku, także dla Hyundai Elantra leasing. Warto zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Przybliżone koszty leasingu można w łatwy sposób sprawdzić, korzystając z naszego narzędzia Hyundai Elantra leasing kalkulator. Nikt nas nie przebije.

Nasz zespół profesjonalnych doradców pomoże w każdej kwestii dotyczącej leasingu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz kontaktowy.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Hyundai Elantra.