Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

JEEP

Compass

Jeep Compass - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Jeep Compass wynajem długoterminowy – alternatywa dla SUV-a

Jeep Compass wynajem – nowoczesny sposób finansowania. To świetna alternatywa dla SUV-a średniej wielkości. Ten model został unowocześniony i jest teraz wyposażony jest w technologię e-Hybrid, a także flagową opcje plug-in PHEV. Być może nadal trudno jest myśleć o Jeepie jako o włoskiej marce, ale przede wszystkim tym właśnie jest w dzisiejszych czasach. Jeep Compass to obecnie najchętniej kupowany model w swojej klasie. Teraz Jeep Compass na abonament dostępny jest, na wyciągniecie ręki.

Wynajem Jeep Compass – nowoczesne auto

Wynajem długoterminowy Jeep Compass – dla osób fizycznych i firm. Jeep Compass, to model, który został w ostatnim czasie znacznie zmodernizowany, co było konieczne, aby dotrzymać kroku kluczowym rywalom z klasy Qashqai- SUV-a średniej wielkości, z których wszyscy zostali w ostatnim czasie zmodernizowani lub całkowicie przeprojektowani. Compass z napędem na cztery koła stoi na czele odmłodzonej linii, która obejmuje również bardziej przystępne cenowo warianty e-Hybrid z napędem na przednią oś oraz 1,3-litrowy konwencjonalny wariant benzynowy.

Wynajem długoterminowy Jeep Compass – niezapomniane wrażenia z jazdy

Gama silników Compassa wygląda teraz zupełnie inaczej. W przeciwieństwie do staromodnych silników benzynowych MultiAir i wysokoprężnych Multijet teraz wprowadzono silniki drugiej generacji. Na dole linii silników znajduje się pochodząca z Fiata jednostka benzynowa o pojemności 1,3 litra i mocy 129 KM, połączona z napędem na przednie koła, która korzysta z sześciobiegowej skrzyni manualnej i może holować do 1750 kg.

Wynajem długoterminowy Jeep Compass – świetny projekt i budowa

Jeep Compass wynajem długoterminowy – najkorzystniejszy sposób finansowania na rynku. Compass to auto na miarę swoich czasów. Z przodu znajduje się zwykła kratka z siedmioma szczelinami, ale po jej bokach umieszczono odważniejsze reflektory wyposażone w technologię full-LED. Tylne światła są teraz również wykonane w technologii LED, a charakterystyczne trapezowe łuki mogą pomieścić koła o rozmiarze do 19 cali.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Jeep Compass.