1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. JEEP
  4. JEEP Compass
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

JEEP

Compass

Jeep Compass - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Jeep Compass wynajem długoterminowy – alternatywa dla SUV-a

Jeep Compass wynajem – nowoczesny sposób finansowania. To świetna alternatywa dla SUV-a średniej wielkości. Ten model został unowocześniony i jest teraz wyposażony jest w technologię e-Hybrid, a także flagową opcje plug-in PHEV. Być może nadal trudno jest myśleć o Jeepie jako o włoskiej marce, ale przede wszystkim tym właśnie jest w dzisiejszych czasach. Jeep Compass to obecnie najchętniej kupowany model w swojej klasie. Teraz Jeep Compass na abonament dostępny jest, na wyciągniecie ręki.

Wynajem Jeep Compass – nowoczesne auto

Wynajem długoterminowy Jeep Compass – dla osób fizycznych i firm. Jeep Compass, to model, który został w ostatnim czasie znacznie zmodernizowany, co było konieczne, aby dotrzymać kroku kluczowym rywalom z klasy Qashqai- SUV-a średniej wielkości, z których wszyscy zostali w ostatnim czasie zmodernizowani lub całkowicie przeprojektowani. Compass z napędem na cztery koła stoi na czele odmłodzonej linii, która obejmuje również bardziej przystępne cenowo warianty e-Hybrid z napędem na przednią oś oraz 1,3-litrowy konwencjonalny wariant benzynowy.

Wynajem długoterminowy Jeep Compass – niezapomniane wrażenia z jazdy

Gama silników Compassa wygląda teraz zupełnie inaczej. W przeciwieństwie do staromodnych silników benzynowych MultiAir i wysokoprężnych Multijet teraz wprowadzono silniki drugiej generacji. Na dole linii silników znajduje się pochodząca z Fiata jednostka benzynowa o pojemności 1,3 litra i mocy 129 KM, połączona z napędem na przednie koła, która korzysta z sześciobiegowej skrzyni manualnej i może holować do 1750 kg.

Wynajem długoterminowy Jeep Compass – świetny projekt i budowa

Jeep Compass wynajem długoterminowy – najkorzystniejszy sposób finansowania na rynku. Compass to auto na miarę swoich czasów. Z przodu znajduje się zwykła kratka z siedmioma szczelinami, ale po jej bokach umieszczono odważniejsze reflektory wyposażone w technologię full-LED. Tylne światła są teraz również wykonane w technologii LED, a charakterystyczne trapezowe łuki mogą pomieścić koła o rozmiarze do 19 cali.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Jeep Compass.