1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. LEXUS
  4. LEXUS LBX
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LEXUS

LBX

LEXUS LBX - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Lexus LBX - leasing na korzystnych warunkach

Interesuje Cię atrakcyjny leasing i dostęp do najlepszych aut od topowych producentów? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że Lexus LBX leasing spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

To oferta skierowana dla wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na jednorazowy duży wydatek w postaci zakupu samochodu. Lexus LBX leasing to niskie comiesięczne płatności, po których zakończeniu leasingobiorca wykupuje auto na korzystnych warunkach. Wykup końcowy może wynosić od 1% do 40%. Sprawdź, która opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza!

Leasing Lexus LBX jest dostępny dla każdego i dostępny nawet przy zerowej wpłacie własnej. Na dodatek można zmodyfikować jego warunki pod własne preferencje i aktualne możliwości finansowe. Dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie. 

Leasing Lexus LBX - sprawdź możliwości 

Lexus LBX leasing daje dostęp do naprawdę wydajnego hybrydowego auta, które zachwyca zarówno osiągami, jak i designem. 1,5 litrowy silnik dysponuje mocą 136 KM, co pozwala na rozpędzenie się do „setki” w ciągu mniej niż 10 sekund. Model jest też wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, która znacznie poprawia komfort jazdy.

Nie jesteś pewien czy poradzisz sobie z opłatami? Skorzystaj z naszych narzędzi online i oblicz wszystkie koszty. Lexus LBX leasing kalkulator uwzględnia wszystkie parametry, w tym okres leasingu, wielkość wpłaty własnej i kwotę wykupu końcowego. Po ich wprowadzeniu natychmiast otrzymasz wyniki dotyczące przybliżonej sumy opłat i wysokości miesięcznej raty.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Lexus LBX.