1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. RENAULT
  4. RENAULT Megane
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Megane

Renault Megane - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Renault Megane wynajem długoterminowy – kompaktowe auto

Renault Megane wynajem – wygodna opcja finansowania dla każdego. Megane jest autem osobowym. Kompaktowe auto produkowane jest od 1995 roku przez francuską markę Renault. Od 2015 roku produkowana jest czwarta generacja tego modelu. W 1995 zaprezentowano Megane I podczas targów we Frankfurcie. Model Megane Scenic był pierwszym niewielkim, bardzo kompaktowym vanem. Znane były też wersje sedan oraz cabrio. W 1999 roku w aucie zmieniono wnętrze oraz wprowadzono wersję kombi. W 2002 roku pojawił się Renault Megane II. Zmieniono w nim zderzaki przedni i tylny, zmieniono tarcze wskaźników i wyświetlacz automatycznej klimatyzacji. Wprowadzono silniki diesla 1,9 dCi. Auto było dostępne w wersjach pack, comfort, luxe, authentique, expression, dynamique, sport way, privilege oraz ripscurl.

Renault Megane na abonament – model ulepszany przez lata

Renault Megane wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. Megane, to auto modernizowane i uzupełniane o najnowocześniejsze technologie. Na targach motoryzacyjnych w Paryżu w 2008 roku zaprezentowano model Renault Megane III. Model liftingowano w latach 2012 i 2013. Zmieniano w nim nadwozie, wzmacniano silnik, dodano mu nowy grill, większe logo i nowe reflektory. W wersji Coupe zmieniono zderzak oraz maskę.

Renault Megane wynajem – auto na różne okazje

Renault Megane wynajem długoterminowy – auto dla osób prywatnych i firm. Megane, to nowoczesne auto. Pokazano go w 2015 roku. Pojazd wykonano nowocześnie, jest to auto kompaktowe. W 2020 roku w wozie zastosowano nowe reflektory Pure Vision LED, lampy tylne otrzymały inne wypełnienie, zastosowano nowe felgi i kolory karoserii. Pojawiła się hybryda plug-in korzystająca z 1,3 litrowej jednostki dwóch silników elektrycznych. Renault Megane to auto estetyczne, nowoczesne, o dobrych parametrach technicznych. Wysoka jakość tego auta przekłada się na pełne zadowolenie klientów oraz ich chęć korzystania z tego wyjątkowego modelu pojazdu do celów prywatnych, oraz zawodowych.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Renault Megane.