1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. RENAULT
  4. RENAULT Master
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

RENAULT

Master

Renault Master - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Renault Master wynajem długoterminowy – auto segmentu E

Renault Master wynajem – sposób na jazdę wygodnym autem. Master jest samochodem dostawczym segmentu E. Wyprodukowano 3 generacje tego auta od 1981 roku do chwili obecnej. Od 2010 roku produkowana jest trzecia generacja tego modelu. Samochód posiada bardzo dobre recenzje i doskonale się sprawdza jako auto do przewozu towarów.

Renault Master wynajem – nowoczesne auto

Renault Master na abonament – wyjątkowy model Renault dostępny od zaraz. To najnowsza odsłona tego pojazdu. Ma nowoczesny design, posiada wzmocnioną konstrukcję. Wersja 3,5 tony jest produkowana z napędem na przednią lub tylną oś. Wersja 4,5 tony posiada napęd tylnej osi. W 2014 roku auto zostało nieco zmodyfikowane. Zmieniono w nim silniki, które mają obecnie jedną lub dwie turbosprężarki. Posiada układ ESC, ma szerokokątne prawe lusterko zewnętrzne. Dostępne jest w sieci sprzedaży Renault Trucks. Renault Master III zaprezentowano po raz pierwszy w 2010 roku.

Wynajem długoterminowy Renault Master – odnowiona klasyka

Renault Master wynajem – brak ukrytych opłat. To auto powszechnie lubiane. W 2019 roku Renault pokazało zmodernizowanego Mastera, z nową linią przodu, odnowionym wnętrzem, wzmocnioną jednostką napędową dCi 180. Wersja z napędem 4 x 4 także pojawiła się w sprzedaży. Silniki mają dwie turbosprężarki oraz katalizator SCR z wtryskiem AdBlue. Do 2014 auto miało jedynie silnik Diesel Euro 5. Master IV Furgon FWD służy do przewozu osób. Ma osiem miejsc siedzących, 4 drzwi i bagażnik. Takim busem można przewozić małe grupy osób na firmowe spotkania lub konferencje. Do wyboru jest jeden z pięciu modeli silnika Diesla. Inne modele tego pojazdu przeznaczone są do transportowania towarów na dowolne odległości. Renault Master to pojazd nowoczesny, komfortowy, rzadko ulegający awariom, idealny do celów transportowych.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Renault Master.