1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA C-HR
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

C-HR

Toyota C-HR - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Toyota C-HR wynajem długoterminowy – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Toyota C-HR wynajem, to sposób na jazdę wygodnym samochodem. C-HR, to dynamiczne auto z napędem przednie koła. Wyposażone w automatyczną skrzynię biegów świetnie sprawdza się w ruchu miejskim oraz na długich trasach. Jazda dostarcza frajdy, a pojazd stabilnie trzyma się na krętych drogach. Kabina jest przytulna, siedzenia i kanapa wygodne, a wszystkie elementy rozmieszczone praktycznie. W aucie znajdziemy asymetryczną konstrukcje deski rozdzielczej, błyszczące czarne wykończenia i teksturowaną podsufitką.

Wynajem Toyota C-HR – świetnie się prowadzi i dobrze trzyma drogi


Układ kierowniczy Toyota C-HR na abonament – szeroka oferta na carleasepolska.pl. C-HR jest precyzyjny, a przednie koła reagują bezpośrednio na polecenia. Prowadzenie jest żwawe, przechyły nadwozia są dobrze kontrolowane i każdy kierowca doświadczy wiele przyjemności z jazdy. Auto jest przyjazne dla środowiska i ekonomiczne. W jeździe po mieście i na autostradzie cechuje go niskie zużycie paliwa.

Wynajem długoterminowy Toyota C-HR – komfortowe i estetyczne wnętrze

Toyota C-HR wynajem – wyjątkowy sposób finansowania. C-HR, a więc auto nie tylko wygodne, ale również zrobione z przyjemnych dla oka surowców. Materiały w całym wnętrzu są dobrze dobrane i trwałe. Deska rozdzielcza ze sztucznej skóry ze szwami wygląda ekskluzywnie, a plastikowy wzór na drzwiach wzorzyste akcenty podsufitki dodają tej mieszance trochę lekkości. W warunkach słabego oświetlenia wykończenie deski rozdzielczej wygląda jak standardowa czerń fortepianowa, ale w bezpośrednim świetle słonecznym wygląda jak metaliczna glazura. To bardzo ciekawy efekt. Ogólnie rzecz biorąc, kabina ma bardzo świeży wygląd.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Toyota C-HR.