1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA C-HR
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

C-HR

Toyota C-HR - leasing

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

Toyota C-HR leasing - sprawdź szczegóły

Lubisz kompaktowe auta, które zapewniają świetną kontrolę prowadzenia i doskonale sprawdzają się w mieście? W takim razie poznaj naszą ofertę Toyota C-HR leasing. To rozwiązanie, które łączy w sobie praktyczność SUV’a i ekonomiczne rozwiązania hybrydowe.

Dlaczego warto zdecydować się na ten wariant? Leasing Toyota C-HR to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy oczekują od auta nowoczesnego designu, technologii poprawiającej komfort i bezpieczeństwo prowadzenia, a także nie chcą wydawać mnóstwa pieniędzy na koszta eksploatacyjne. Właśnie dlatego model C-HR cieszy się tak ogromną popularnością. 

Korzystna oferta na leasing Toyota C-HR 

Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań naszych klientów i wiemy, że nie istnieje jedno rozwiązanie, które zadowoli wszystkich. Dlatego Toyota C-HR leasing to oferta, w której możesz wybierać różne warianty dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź wszystkie dostępne modele!

Standardowa wersja Toyota C-HR leasing to moc rzędu 122 KM, średnie spalanie na poziomie 4,9 litra, silnik 1.8 i przyspieszenie do setki w okolicy 11 sekund. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź informacje zamieszczone na kartach wybranych pojazdów! 

Toyota C-HR leasing kalkulator - poznaj ceny

Decydując się na nasze usługi, nie robisz niczego w ciemno. Sprawdź Toyota C-HR leasing kalkulator i poznaj wszystkie koszty przed dopełnieniem formalności. Nasze narzędzie uwzględnia wszystkie preferencje klientów, takie jak wysokość wkładu własnego, kwota końcowego wykupu czy okres leasingu. Przekonaj się sam i znajdź rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Toyota CH-R.