1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA Corolla
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Corolla

Toyota Corolla - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 7

Car Lease Polska

Toyota Corolla wynajem długoterminowy – klasyka w nowym wydaniu

Toyota Corolla wynajem – wygodny sposób finansowania. Corolla wyróżnia się na tle innych pojazdów. Fantastycznie prezentuje się na zewnątrz, a jednocześnie ma jedno z najbardziej przytulnych wnętrz. Toyota Corolla to również nowoczesne technologie. Trudno nie zauważyć standardowego 8-calowego systemu multimedialnego z ekranem dotykowym umieszczonego wysoko na desce rozdzielczej. Jest funkcjonalny i intuicyjny.

Wynajem Toyota Corolla – wygoda i styl

Toyota Corolla na abonament – brak opłat dodatkowych. Toyota Corolla, to auto, w którym przednie fotele są bardzo wygodne z dużymi możliwościami regulacji. Przestrzeni z tyłu jest również wystarczająco. Wygodnie będzie tam podróżować dwójka dorosłych lub trójka dzieci. Dach został wyprofilowany, tak, że nawet na nierównej drodze wyższe osoby nie będą dotykać go głową. To sprawi, że nawet na dłuższych trasach wygodnie się podróżuje tym modelem.

Wynajem długoterminowy Toyota Corolla – komfortowe wnętrze

Toyota Corolla wynajem długoterminowy, to sposób na posiadanie auta, które ma opływową deskę rozdzielczą i miękkie w dotyku materiały. Ponadto w samochodzie znajdziemy nastrojowe oświetlenie wnętrza, dwustrefową klimatyzację i podgrzewane przednie fotele. W aucie również znajdziemy przestronny bagażnik, który po opuszczeniu tylnej kanapy znacząco się powiększa.

Toyota Corolla wynajem – auto na każdą kieszeń

Toyota Corolla o nie tylko nowoczesny design, przestronne wnętrze, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa. Najnowsze systemy dbają o kierowcę i pasażerów w ruchu miejskim i na trasie. Wynajem długoterminowy Toyota Corolla to najlepsza opcja finansowania. Oferujemy auto od 1479 zł netto miesięcznie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Toyota Corolla.