1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA Corolla
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Corolla

Toyota Corolla - leasing

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Toyota Corolla

Toyota Corolla jest samochodem osobowym należącym do segmentu B oraz C produkowanym przez japoński koncern od 1966 roku. W roku 2022 do sprzedaży trafiła Corolla Cross będąca odmianą z podwyższonym prześwitem. Ma ona dobre oceny, jeśli chodzi o osiągi i ekonomię jazdy, przestronność wnętrza, komfort podróżowania i wyposażenie. Powinien ją wziąć pod uwagę każdy, kto szuka dobrego SUV-a kompaktowej wielkości. Jest dostępna w Toyota Corolla leasing w Car Lease Polska.

Corolla leasing — od czego zacząć?

Na naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej znajduje się wyszukiwarka, dzięki której można dobrać auto do konkretnych wymagań. Po wybraniu odpowiednich opcji w kategoriach: marka, dostępność, rodzaj nadwozia, paliwa, napędu, skrzynia biegów, klasa pojazdu wyświetlają się najbardziej dopasowane wyniki, na przykład Corolla leasing. Następnie warto zarezerwować wybrany pojazd, aby mieć pewność, że nikt inny nie zdecyduje się na ten samochód w ramach Toyota Corolla leasing.

Leasing Toyota Corolla -jak wygląda procedura leasingu?

W Car Lease Polska działamy kompleksowo. Pomagamy przy wypełnianiu wniosku, śledzimy cały proces i informujemy klienta na bieżąco o zmianie statusu sprawy, a na koniec po uzyskaniu pozytywnej decyzji ustalamy dogodny termin odbioru samochodu w leasing Toyota Corolla. Na każdym etapie wspieramy merytorycznie i odpowiadamy na wszystkie nurtujące pytania.

Jesteśmy zespołem profesjonalnych doradców, który oferuje bardzo atrakcyjne warunki leasingu. Wysokość rat można sprawdzić na naszej stronie internetowej za pomocą Toyota Corolla leasing kalkulator. Te ceny są nie do pobicia.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Toyota Corolla.