1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA Yaris
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Yaris

Toyota Yaris - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Toyota Yaris wynajem długoterminowy – idealny na miejskie korki

Toyota Yaris wynajem – brak ukrytych opłat. Toyota Yaris, to auto, które jest świetnym wyborem do jazdy po mieście. Autem wszędzie bez problemu zaparkujemy. Toyota Yaris dobrze się prowadzi, biorąc pod uwagę jej niewielką masę własną. Układ kierowniczy jest raczej lekki, czego można się spodziewać, biorąc pod uwagę, że nie jest to samochód sportowy. Wyższe nadwozie przekłada się na nieco większe przechyły w zakrętach, ale nie pogarsza to komfortu z jazdy.

Toyota Yaris na abonament – kompaktowe auto

Biorąc pod uwagę wielkość Toyoty Yarisa, to auto wprost stworzone do przestrzeni miejskiej. Parkowanie jest szczególnie ważne w mieście, w którym zazwyczaj jest ciasno. Wynajem długoterminowy Toyota Yaris daje pewność, że można wcisnąć się w mniejszą przestrzeń, którą większe auta muszą zignorować.

Wynajem Toyota Yaris – auto do codziennego użytku

Najnowsza Toyota Yaris znacznie wyprzedza starsze modele, które były zauważalnie tańsze, głośniejsze i wolniejsze. Nowy model ma w sobie więcej życia. Jest bardziej wyrafinowany. Opcja z hybrydą doskonale nadaje się do ruchu miejskiego, wybierając częściej silnik elektryczny i uruchamiając silnik benzynowy tylko na pochyłościach lub potrzebie dodatkowej mocy. Pomimo swoich niedużych rozmiarów auto też dobrze prowadzi się na dłuższych trasach i daje poczucie komfortu. Wynajem długoterminowy Toyota Yaris, to najlepsza opcja finansowania. Oferujemy auta wysokiej klasy, które można mieć już od 1284 zł netto miesięcznie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Toyota Yaris.