1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA RAV4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

RAV4

Toyota RAV4 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Toyota RAV4 - wynajem długoterminowy

Szukasz SUVa, który łączy w sobie sportową stylistykę, dużą przestronność i znakomite dostosowanie do miejskich warunków? Toyota RAV4 w wynajmie długoterminowym to najlepsza dostępna opcja. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

Toyota RAV4 na wynajem to auto hybrydowe, które charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji i doskonałymi osiągami. Średnie spalanie tego modelu wynosi zaledwie 5,7 litra na 100 kilometrów, a wydajny silnik 2.5 zapewnia przyspieszenie do setki na poziomie 8,4 sekundy. Wszystko to sprawia, że samochód sprawdza się zarówno w mieście, jak i na trasie. 

Wynajem Toyota RAV4 - dodatkowe szczegóły

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na wynajem długoterminowy Toyoty RAV4. Zdajemy sobie sprawę z różnych preferencji naszych klientów, dlatego udostępniamy modele w różnych wersjach kolorystycznych i ze zróżnicowanym wyposażeniem. Na pewno znajdziesz u nas Toyotę RAV4 na wynajem, która spełnia wszystkie Twoje wymagania.

Co istotne, Toyota RAV4 w wynajmie długoterminowym zapewnia także dostęp do dodatkowych usług. Wśród nich między innymi auto zastępcze na wypadek awarii, gwarancja utrzymania stałej kwoty abonamentu czy serwisowanie wliczone w cenę. 

Toyota RAV4 na abonament - to się opłaca!

Zadbaliśmy o to, by każdy klient mógł zaplanować wynajem Toyoty RAV4 w jak najwygodniejszy dla siebie sposób. Z tego powodu udostępniamy kalkulator opłat online, który szybko i prosto wylicza miesięczne opłaty na podstawie preferencji wynajmującego. Przekonaj się sam i zmodyfikuj okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej czy roczny limit kilometrów tak by odpowiadały wszystkim Twoim potrzebom. Nasza oferta na Toyotę Rav4 na abonament to najkorzystniejsza opcja w sieci!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Toyota RAV4.