1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA RAV4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

RAV4

Toyota RAV4 - leasing

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

Toyota RAV4

Toyota RAV4 jest kompaktowym crossoverem SUV (segment I) produkowanym przez japoński koncern od 1994 roku. Jest jednym z najbardziej popularnych SUV-ów, dlatego że jest to auto komfortowe i przestronne, idealnie na długie trasy. Wygląda nowocześnie, ma wygodne rozwiązania oraz obszerne wnętrze i bagażnik. Użytkownicy cenią je za brak usterek. Dostępne w korzystnym finansowaniu w Toyota RAV4 leasing.

Toyota RAV4 leasing operacyjny w Car Lease Polska

Leasing operacyjny cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Jest to umowa pomiędzy leasingodawcą a leasingobiorcą, na podstawie której samochód jest oddawany w użytkowanie w zamian za płatność miesięcznych rat leasingowych w ustalonej wysokości. Auto w trakcie trwania umowy na Toyota RAV4 leasing jest środkiem trwałym leasingodawcy, który dokonuje odpisów amortyzacyjnych, a po zakończeniu leasingu pojazd może być przez leasingobiorcę wykupiony lub zwrócony. Wygodne rozwiązanie, w którym decyzja może być podjęta w późniejszym czasie i dostosowana do bieżących celów i możliwości finansowych. W car Lease Polska oferujemy leasing na bardzo korzystnych warunkach, w tym leasing Toyota RAV4.

W jaki sposób obliczyć wysokość raty w Toyota RAV4 leasing?

Zasady w Toyota RAV4 leasing są proste i przejrzyste. Klient wybiera auto, które jest najbardziej dopasowane do jego oczekiwań i za pomocą Toyota RAV4 leasing kalkulator oblicza samodzielnie koszty leasingu. Wystarczą do tego takie informacje jak: wartość samochodu, wysokość wpłaty własnej, wykupu końcowego oraz okres umowy. Kwotę rat można dowolnie modyfikować, zmieniając parametry wejściowe.

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Toyota RAV4.