1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. LAND ROVER
  4. LAND ROVER Discovery
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

LAND ROVER

Discovery

Land Rover Discovery - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Land Rover Discovery wynajem długoterminowy – terenowa klasyka

Land Rover Discovery wynajem to sposób na jazdę autem benzynowo-elektrycznym Plug-In Hybrid, który oferuje zdolności terenowe i napęd elektryczny w praktycznym, komfortowym i ekskluzywnym pakiecie.

Wynajem Land Rover Discovery – nowoczesna konstrukcja

Wynajem długoterminowy Land Rover Discovery, to użytkowanie auta, które posiada 3-cylindrowy, 1,5-litrowy silnik benzynowy o mocy 200 KM połączony z nową 8-biegową przekładnią automatyczną oraz silnik elektryczny o mocy 109 KM (80kW) na tylnej osi zasilany akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 15kWh. Bateria zasilająca elektryczny napęd tylnej osi (ERAD) znajduje się pod tylnymi siedzeniami. Wynajem Land Rover Discovery, to auto, które ma bardziej praktyczny kształt niż Range Rover Evoque i ma większy bagażnik o pojemności 897 litrów. Jednak nie można mieć opcji 7-miejscowej z układem napędowym Discovery Sport PHEV. Tylne siedzenia przesuwają się jednak do przodu i do tyłu, aby zapewnić więcej miejsca w bagażniku lub więcej miejsca na nogi z tyłu. Pod bagażnikiem znajduje się również pusta przestrzeń na koło zapasowe, w której z łatwością zmieszczą się kable do ładowania.

Wynajem Land Rover Discovery – ekonomiczna hybryda przy mniejszych prędkościach

Land Rover Discovery wynajem długoterminowy to sposób na jazdę autem, które może osiągnąć zużycie paliwa ponad 100 mpg, jeśli jest napędzana głównie energią elektryczną, z prawie każdym wskaźnikiem ekonomicznym możliwym do osiągnięcia w zależności od podziału jazdy na benzynę i elektryczność. Tak więc istotną miarą dla nas jest oszczędność paliwa hybrydy plug-in przy prędkościach autostradowych 140 kmh na silniku benzynowym. Discovery Sport nie wypadł tu zbyt dobrze. Z jednej strony nie jest to zbyt zaskakujące, ponieważ jest to duży SUV ważący około 2,2 tony. Jednak najnowsze hybrydowe wersje Mitsubishi Outlander i Toyota RAV4 mają odpowiednio większe silniki o pojemności 2,4/2,5 litra, które mają zapewnić lepsze zużycie paliwa przy prędkościach autostradowych.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Land Rover Discovery.