1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. CUPRA
  4. CUPRA Formentor
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CUPRA

Formentor

Cupra Formentor - leasing

Dostępnych samochodów: 5

Car Lease Polska

Cupra Formentor leasing - hiszpański styl

Interesuje Cię auto, które będzie wyróżniać się nie tylko świetnymi osiągami, ale także i designem? Cupra Formentor w leasingu może być idealnym wyborem. To nowoczesny hiszpański SUV, który zdecydowanie zwraca na siebie uwagę.

Leasing Cupra Formentor to doskonały wybór dla wymagających kierowców. Moc na poziomie 190 KM, wydajny silnik 2.0, napęd na cztery koła i przyspieszenie do setki w 7 sekund sprawiają, że radzi sobie doskonale w każdej sytuacji. 

Wybierz leasing Cupra Formentor 

Nasze doświadczenie pomaga nam w zrozumieniu zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Dlatego w ofercie Cupra Formentor leasing znajdziesz wiele różnych wersji tego samochodu. Różnią się od siebie zarówno w kwestiach wyglądu zewnętrznego, jak i parametrów jazdy. Na pewno znajdziesz opcję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Cupra Feromentor w leasingu Cię zainteresowała i chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły dostępne na podstronach wybranych aut. Znajdziesz tam dodatkowe informacje, w tym dane techniczne, opis funkcjonalności i nie tylko!

Oblicz raty online - Cupra Formentor leasing kalkulator 

Nie jesteś pewien czy zdecydować się na naszą ofertę i potrzebujesz więcej czasu na analizę finansów? Przygotowaliśmy Cupra Formentor leasing kalkulator, który pomoże Ci w tym zadaniu. To narzędzie online, które pozwoli Ci na sprawdzenie różnych opcji finansowania i to bez wychodzenia z domu. Dopasuj wszystkie parametry do własnych oczekiwań oraz możliwości, a szybko otrzymasz wyniki i przekonasz się, która możliwość jest dla Ciebie najbardziej opłacalna!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Cupra Formentor.