1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. CUPRA
  4. CUPRA Formentor
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CUPRA

Formentor

Cupra Formentor - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 7

Car Lease Polska

Cupra Formentor wynajem długoterminowy – elegancki i zadziorny

Cupra Formentor wynajem, to świetny sposób na posiadanie nowoczesnego samochodu. Formentor, to auto ze sportowym, wyrzeźbionym profilem, muskularnymi nadkolami i elegancko rozbudowaną maską, jest dłuższy i osadzony niżej niż większość tego typu SUV-ów. Stosunkowo niskie zużycie paliwa i niska emisja spalin, to zalety tego auta.

Wynajem Cupra Formentor – wrażenia z jazdy

Cupra Formentor wynajem długoterminowy – nowoczesny model finansowania. To koncepcja auta, w którym chodzi przede wszystkim o moc i prowadzenie, więc jeśli chcemy uspokoić swoje ekologiczne sumienie, to dobrze postawić na hybrydę typu plug-in. Wewnątrz też przyjemnie wygląda z subtelnymi miedzianymi akcentami, skórzaną tapicerką, miękkimi w dotyku powierzchniami i sportowymi fotelami.

Wynajem długoterminowy Cupra Formentor – funkcjonalność

Cupra Formentor wynajem – propozycja dla firm i osób prywatnych. Formentor, to auto, w którym znajdziemy jasny i przejrzysty 12-calowy ekran dotykowy, który stanowi centrum inteligentnej, dość minimalistycznej deski rozdzielczej. Podobnie jak w przypadku większości nowych samochodów Grupy Volkswagena, trzeba się sporo namęczyć, aby uzyskać dostęp do najbardziej podstawowych funkcji systemu informacyjno-rozrywkowego, takich jak klimatyzacja, ale po pewnym czasie staje się to intuicyjne. Na plus należy zaliczyć sportową kierownicę, która zawiera również poręczny przycisk trybu jazdy. Cupra Formentor wynajem długoterminowy, to auto, którego układ kierowniczy jest szybki i lekki przy niskich prędkościach i zapewnia komfortową jazdę, a jednocześnie nie wymaga wysiłku na dłuższych trasach.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Cupra Formentor.