1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. NISSAN
  4. NISSAN Leaf
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

NISSAN

Leaf

Nissan Leaf - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Nissan Leaf

Nissan Leaf jest kompaktowym hatchbackiem z segmentu C (niższa klasa średnia) produkowanym przez japoński koncern od 2011 roku. Jest to pierwsze auto tego producenta z napędem elektrycznym. Jego nazwa jest skrótem od Leading, Environmentally friendly, Affordable, Family car, co w tłumaczeniu oznacza Czołowy, przyjazny środowisku rodzinny samochód w przystępnej cenie. Jest to niewielkie, ale funkcjonalne, przestronne i nowoczesne auto. Materiały użyte do jego wykonania są wysokiej jakości. Jest oszczędne, tym bardziej z Nissan Leaf leasing w Car Lease Polska.

Car Lease Polska - sprawdzony doradca w zakresie Nissan Leaf leasing

Działamy w branży samochodowej i leasingowej od wielu lat. Posiadamy grono stałych klientów, którzy są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług i nas polecają, także w zakresie leasing Nissan Leaf. Nasza obsługa jest kompleksowa, pomagamy przejść przez cały proces leasingowy szybko i sprawnie. Jesteśmy uczciwi, dbamy o interesy klientów. Zapewniamy wsparcie merytoryczne na każdym etapie. Dostosowujemy ofertę pod indywidualne wymagania i możliwości. Jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne ceny na zakup nowych aut, w tym Nissan Leaf leasing.

Nissan Leaf leasing - prosty sposób na symulację rat leasingowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniliśmy w naszej aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej Nissan Leaf leasing kalkulator. Umożliwia on przeprowadzanie symulacji kosztów leasingu za pomocą zmiany parametrów wejściowych takich jak wartość pojazdu, wpłata własna, wykup końcowy i okres leasingu. Oszczędza w ten sposób pieniądze i czas. Pozwala na dopasowanie ostatecznych wartości dla Nissan Leaf leasing do możliwości finansowych.

Leasing operacyjny to naprawdę wspaniałe rozwiązanie. Można cały czas zmieniać auta i jeździć kolejnym nowym. Dobry pomysł w szczególności z naszą świetną ofertą. Zapraszamy do współpracy z nami. Warto!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Nissan Leaf.