1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SEAT
  4. SEAT Ibiza
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SEAT

Ibiza

Seat Ibiza - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Seat Ibiza wynajem długoterminowy – auto w dobrym stylu

Seat Ibiza wynajem – najlepsza opcja finansowania. Seat Ibiza to dobre auto i jeden z najtrwalszych modeli na rynku motoryzacyjnym. Wysoka jakość takiego auta sprawdza się doskonale. Seat Ibiza to wóz elegancki, w dobrym stylu i praktyczny. Jest to auto miejskie. Produkowane jest przez hiszpańską markę SEAT od 1984 roku. Jego nazwa pochodzi od imienia wyspy Ibiza.

Wynajem długoterminowy Seat Ibiza – wygodne auto miejskie

Seat Ibiza wynajem – sprawdź naszą ofertę. W 2017 roku zaczęto produkować piątą generację tego modelu. I nadal doskonale się sprzedaje na europejskim rynku. Seat Ibiza jest sprzedawany w opcji trzydrzwiowej lub Cupra z podwójnym doładowaniem. Czwarta generacja ma taki sam rozstaw osi, tylny zwis wydłużony został o 17,5 centymetra. W 2012 roku auto poddano liftingowi i zmieniono w nim zderzak, nieco wnętrze, wprowadzono w tym modelu całkiem nowe zegary. W 2015 roku auto zyskało inny kształt. W 2016 roku sprzedano w Polsce prawie 3000 egzemplarzy tego wyjątkowo wygodnego auta. W 2016 roku z rynku zniknęła wersja kombi. Jest to auto wygodne, komfortowe oraz najwyższej klasy. Po takie auta chętnie sięgają Polacy, nabywając je dla siebie lub dla swoich firm.

Wynajem długoterminowy Seat Ibiza – auto na lata

Polacy kupują seata Ibizę i korzystają z niego co najmniej przez 10 lat. Później zmieniają ten model na nowy. Silniki tego auta są na benzynę lub diesel. Długość auta wynosi 3953 mm, jego szerokość to 1698 mm, a wysokość to 1441 mm. Rozstaw osi wynosi 2460 mm. Auto waży od 1015 kilogramów. Gama kolorystyczna jest szeroka, a klientom auto podoba się z uwagi na jego opływowe kształty oraz pewność przemieszczania się. Zdecydowanie warto kupić ten pojazd do wieloletniego stosowania.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Seat Ibiza.