1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SEAT
  4. SEAT Ibiza
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SEAT

Ibiza

Seat Ibiza - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Seat Ibiza

Seat Ibiza jest miejskim hatchbackiem należącym do segmentu B produkowanym od 1985 roku. To najstarszy model tego koncernu i jednocześnie jego największy sukces sprzedażowy. Jest autem ładnym i zaawansowanym technologicznie, bo wyposażonym w nowoczesne technologie dotyczące bezpieczeństwa oraz connectivity. Ma funkcjonalne wnętrze i jest pakowne. Zwrotność, łatwość w manewrowaniu i dynamizm to cechy, które je wyróżniają. Idealne na miasto. W Seat Ibiza leasing w Car Lease Polska dostępne od ręki.

Co to jest Seat Ibiza leasing operacyjny?

Leasing operacyjny jest skierowany do przedsiębiorców. To forma umowy, na podstawie której firma lub instytucja leasingowa przekazuje w użytkowanie leasingobiorcy przedmiot leasingu, którym w przypadku Seat Ibiza leasing jest samochód, a leasingobiorca płaci za to miesięczne raty leasingowe w ustalonej wysokości. Po zakończeniu leasing Seat Ibiza korzystający ma do wyboru jednej z dwóch opcji - może auto zwrócić do leasingodawcy lub je wykupić. Wygodne rozwiązanie, które można dostosować do bieżących potrzeb i możliwości finansowych, które pozwala na wymianę aut flotowych co kilka lat.

Jakie są korzyści Seat Ibiza leasing operacyjny?

Ta forma leasingu jest bardzo atrakcyjna pod względem podatkowym. Podatek VAT jest w tym przypadku rozłożony w czasie i doliczany do każdej raty. Ma to pozytywny wpływ na płynność finansową przedsiębiorstwa. Wysokość miesięcznych zobowiązań można obliczyć w prosty sposób za pomocą Seat Ibiza leasing kalkulator. Kolejnym atutem jest fakt, że dla leasingobiorcy zarówno opłata wstępna, jak i raty leasingowe są w Seat Ibiza leasing kosztem uzyskania przychodu. Leasing ten nie wpływa też w żadnym stopniu na zdolność kredytową firmy, nie jest ujawniany w BIK-u.

Leasing jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców. Dzięki niemu mogą oni wymieniać auta na nowe i modernizować swoją flotę. A jeśli leasing, to tylko z Car Lease Polska.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Seat Ibiza.