1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. FIAT
  4. FIAT Doblo
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

FIAT

Doblo

FIAT Doblo - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Fiat Doblo leasing - zapoznaj się z ofertą

Interesuje Cię przestronne i niezawodne auto dostawcze, które sprawdzi się równie dobrze w pracy, jak i w codziennym użytkowaniu? Fiat Doblo leasing to oferta stworzona specjalnie dla Ciebie!

Zamiast wydawać duże pieniądze na zakup samochodu, postaw na leasing Fiat Doblo. To doskonała inwestycja, która pozwoli Ci na łatwe i szybkie rozbudowanie floty. Po zakończeniu okresu leasingowania nabędziesz użytkowane auto na własność na wcześniej ustalonych warunkach. Kwotę wykupu możesz ustalić od 1% do 40% wartości pojazdu.

Nasze ceny są niskie i atrakcyjne. Chętnie dostosujemy się do Twoich potrzeb i zmodyfikujemy warunki umowy w taki sposób, by była dla Ciebie bardziej przystępna. Fiat Doblo leasing jest możliwy nawet przy zerowej wpłacie własnej, więc nie czekaj i skorzystaj z okazji jeszcze dziś!

Leasing Fiat Doblo - sprawdź wszystkie możliwości 

Fiat Doblo leasing to oferta, która stawia na przestronność. Model Doblo sprawdza się zarówno jako prywatne auto osobowe, jak i pracujący dostawczak. Jest wyposażone w wydajny silnik diesla o mocy 100 KM oraz przedni napęd. W samochodzie zamontowano też liczne udogodnienia poprawiające komfort jazdy, między innymi klimatyzację czy tempomat. 

Chcesz lepiej zaplanować wydatki związane z naszą ofertą? Wykorzystaj Fiat Doblo leasing kalkulator. To precyzyjne narzędzie online, które w błyskawiczny sposób przelicza wszystkie parametry umowy i udostępnia informacje na temat przybliżonej sumy kosztów i wysokości miesięcznych opłat. Porównaj wszystkie dostępne opcje i przekonaj się, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Fiat Doblo.