1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW X3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X3

BMW X3 - leasing

Dostępnych samochodów: 9

Car Lease Polska

BMW X3

BMW X3 to luksusowy, kompaktowy crossover SUV (segment I, grupa premium) produkowany przez niemiecki koncern od 2003 roku. Stanowi on połączenie cech samochodu użytkowego, sportowego i terenowego. W 2005 roku zdobył I miejsce w kanadyjskiej edycji konkursu na Samochód Roku. Jest duży i wygodny, a do jego atutów można zaliczyć także silnik, układ jezdny oraz skrzynię biegów. Jego główną wadę stanowi cena. W BMW X3 leasing dostępny od ręki na bardzo korzystnych warunkach.

Na czym polega BMW X3 leasing operacyjny?

Leasing operacyjny jest skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą powiększyć swoją flotę, jednak nie planują sporych, jednorazowych wydatków. Rozłożenie zobowiązania w czasie pomaga zachować płynność finansową oraz zaplanować strategię firmy. Polega on na przekazaniu w odpłatne użytkowanie samochodu w zamian za płatność miesięcznych rat leasingowych. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie pod kątem podatkowym. Dla korzystającego opłata wstępna oraz raty leasingowe za leasing BMW X3 to koszty uzyskania przychodu. Po zakończeniu okresu umowy leasingobiorca może sam zdecydować czy wykupić auto czy oddać je do firmy leasingowej.

BW X3 leasing – dlaczego warto skorzystać z usług Car Lease Polska?

Zajmiemy się BMW X3 leasing kompleksowo. Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w branży motoryzacyjnej. Nasze ceny są nawet o 30 % niższe od cen nowych aut w salonie. Takich rabatów nie jest w stanie wynegocjować żaden klient indywidualny. Stawiamy na jakość wykonywanych usług, jesteśmy solidni, rzetelni i uczciwi. Dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta, także na BMW X3 leasing. Z nami bez wychodzenia z domu czy z firmy można obliczyć przybliżone koszty leasingu. Pomoże w tym umieszczony na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej BMW X3 leasing kalkulator. Każda nowa symulacja zajmuje mniej niż minutę.

Jesteśmy skuteczni i profesjonalni. Świadczą o tym pozytywne opinie klientów. Zapraszamy do kontaktu.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW X3.