1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW X7
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X7

BMW X7 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

BMW X7 wynajem długoterminowy – to się opłaca!

Marzysz o tym, by zasiąść za kierownicą BMW X7? Nic dziwnego – ten model wyróżnia się dynamicznym wyglądem, nowoczesnym kokpitem z systemem nawigacyjnym, pojemnym bagażnikiem i luksusowym wnętrzem. Aby zrealizować swoje marzenie, możesz wziąć drogi kredyt gotówkowy (o ile nie przeszkadza Ci, że Twój nabytek już po paru latach straci 50% swojej wartości) lub odłożyć na ten cel gotówkę (jeśli wystarczy Ci cierpliwości) lub skontaktować się z Car Lease Polska i zdecydować się na wynajem długoterminowy BMW X7.

Możesz mieć pewność, że zaproponujemy Ci najlepszą cenę na rynku. Znamy branżę motoryzacyjną od podszewki i wypracowaliśmy metody, które pozwalają uzyskać nawet 30% rabatu na nowe samochody. Przekonaj się o tym, korzystając z kalkulatora dostępnego na naszej stronie lub zadzwoń do nas, by wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę BMW X7 na abonament.

BMW X7 – wynajem czy leasing?

Wynajem BMW X7 polecamy kierowcom, którzy planują rocznie pokonywać trasy do 20 tys. km, a przy tym chcą co kilka lat cieszyć się nowym samochodem. Ponadto decydując się na BMW X7 wynajem, można liczyć na stałe koszty eksploatacji auta – prace serwisowe czy naprawa w razie awarii są wliczone w wysokość abonamentu.

Leasing to świetna propozycja dla kierowców, którzy zamierzają pokonywać rocznie więcej km, a przy tym nie potrzebują co kilka lat wymieniać auta na nowszy model. Ten rodzaj finansowania polecamy również wszystkim tym, którzy rozważają wykupienie auta na koniec trwania umowy. Dzięki temu zapłacą oni mniej niż w przypadku opcji BMW X7 wynajem długoterminowy.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW X7.