1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW X7
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X7

BMW X7 - leasing

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

BMW X7 leasing – co warto wiedzieć?

Prowadzisz biznes i potrzebujesz samochodu? Nowoczesne BMW X7 świetnie sprawdzi się jako auto firmowe. Leasing to jedna z najkorzystniejszych metod finansowania. Nie musisz ubiegać się o drogi kredyt na samochód i załatwiać związanych z tym formalności. W przypadku leasingu operacyjnego jako podatnik CIT możesz niemal wszystkie wydatki z nim związane, takie jak czynsz inicjalny, raty leasingowe, wszelkie prowizje i opłaty manipulacyjne odliczyć od podatku. Pamiętaj, że po zakończeniu umowy na BMW X7 leasing możesz, ale nie musisz wykupić użytkowany przez siebie samochód.

Chcesz skorzystać z opcji BMW X7 leasing? Kalkulator dostępny na naszej stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej pozwoli Ci łatwo i szybko obliczyć wysokość rat leasingowych. Masz dodatkowe pytania? Nie wahaj się do nas zadzwonić – chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

BMW X7 leasing w Car Lease Polska

Bez względu na to, czy wierzysz w magię liczb, czy też nie, możesz mieć pewność, że leasing BMW X7 w Car Lease Polska okaże się dla Ciebie dobrym wyborem. I to nie ze względu na szczęśliwą 7 w nazwie serii. W Car Lease Polska dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej dopasować ofertę leasingową do indywidualnych potrzeb Klienta. Duże doświadczenie w branży sprawia, że potrafimy odpowiedzieć na każde pytanie o wynajem czy leasing BMW X7 lub innego dowolnego modelu samochodu. Konkurencyjne ceny, przejrzyste zasady, kompleksowa obsługa to kolejne powody, dla których warto skorzystać z naszych usług.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW X7.