1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW X1
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X1

BMW X1 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 5

Car Lease Polska

BMW X1 wynajem długoterminowy – kompaktowy crossover SUV dla amatorów sportowego stylu

Marzy Ci się auto premium w sportowym stylu, które zapewnia wyjątkowy komfort jazdy? Rozważ BMW X1 wynajem. Model ten łączy sportowy design i ergonomiczne wnętrze. Wyraźnie zarysowanie linie nadają autu dynamiczny wygląd. Dobre pierwsze wrażenie zostanie z Tobą na dłużej, dzięki wygodzie użytkowania, na którą wpływają m.in. intuicyjny w obsłudze kokpit, komfortowe fotele czy nowoczesna konsola środkowa. Duże możliwości personalizacji sprawiają, że łatwo dostosować samochód do indywidualnych preferencji użytkownika.

Zastanawiasz się, czy BMW X1 wynajem długoterminowy to najlepsza opcja dla Ciebie i Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a doświadczony doradca ds. wyboru samochodu i finansowania rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże dokonać dobrego wyboru.

Wynajem długoterminowy BMW X1 – dlaczego warto?

Wybierając BMW X1 na abonament, możesz zasiąść za kółkiem wymarzonego auta bez zaciągania kredytu (i załatwiania związanych z tym formalności) lub dysponowania dużą gotówką. Jeśli zdecydujesz się na wynajem BMW X1, wystarczy opłacać co miesiąc abonament. Nie musisz martwić się o awarie, naprawy ani ubezpieczenie. Car Lease Polska zajmie się zawarciem polisy ubezpieczeniowej, a także opłaci serwisowanie auta. Samochód wymaga naprawy? Tym również nie musisz się martwić – pokryjemy wszystkie koszty, a Ty otrzymasz samochód zastępczy za darmo. Jeśli więc lubisz wygodne rozwiązania oraz nowoczesne samochody, BMW X1 wynajem to świetne rozwiązanie dla Ciebie.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW X1.