1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW X1
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X1

BMW X1 - leasing

Dostępnych samochodów: 15

Car Lease Polska

BMW X1

BMW X1 to kompaktowy crossover SUV (segment I, grupa premium) produkowany przez niemiecki koncern od 2009 roku. Jest najmniejszym autem linii X od BMW. Ciekawostką jest, że za design trzeciej generacji odpowiadał Polak - Jacek Pepłowski. Jest to samochód sportowo-użytkowy. Bardzo dobrze prezentuje się wizualnie, przy czym jest podobny do większych aut z rodziny X. Wnętrze jest wygodne i solidnie wykonane. Charakteryzuje się dobrym wyciszeniem, precyzyjnym układem kierowniczym oraz cichym, choć twardym zawieszeniem. BMW X1 to idealny kompan na każde warunki, jednak, aby móc napawać się przyjemnością z jazdy trzeba nieco zapłacić. Alternatywą może być BMW X1 leasing.

Na czym polega BMW X1 leasing operacyjny?

Leasing operacyjny (zwany inaczej usługowym) polega na przekazaniu w użytkowanie samochodu w zamian za opłacanie miesięcznych rat leasingowych. Właścicielem przedmiotu leasingu przez cały czas trwania umowy pozostaje leasingodawca, który też dokonuje odpisów amortyzacyjnych. Po zakończeniu umowy na przykład na BMW X1 leasing leasingobiorca może auto wykupić lub zwrócić do firmy leasingowej. Z punktu widzenia podatku VAT-u ten rodzaj leasingu jest uznawany w Polsce za usługę, stąd też VAT jest naliczany do każdej raty. Leasing BMW X1 to bardzo korzystne i elastyczne rozwiązanie do przedsiębiorców, które pozwala im dostosować wydatkowanie środków finansowych do aktualnej sytuacji firmy.

W jaki sposób można wziąć leasing BMW X1?

Procedura leasingowa jest bardzo prosta. Po wyborze auta z oferty Car Lease Polska za pomocą BMW X1 leasing kalkulator dostępnego na naszej stronie www oraz w aplikacji mobilnej można wyliczyć ratę miesięczną oraz przybliżoną sumę opłat. Wartości te można w dowolny sposób modyfikować, zmieniając wartości danych wejściowych: wpłaty własnej, wykupu końcowego oraz okresu leasingu. Kolejny krok to rezerwacja auta, po której w ciągu maksymalnie 24 godzin nastąpi kontakt ze strony Car Lease Polska, wypełnienie wniosku oraz procedura weryfikacyjna. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pomagamy w ustaleniu dogodnego terminu odbioru auta.

Z nami BMW X1 leasing to sama przyjemność. Jesteśmy profesjonalistami. Zadowoleni klienci bardzo często polecają nasze usługi, a także sami wracają do nas po kolejne auta do swojej floty.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW X1.