1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW Seria 3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

Seria 3

BMW Seria 3 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 8

Car Lease Polska

BMW seria 3 – wynajem długoterminowy szansą na nowe auto

Charakterystyczny dla niemieckiej marki design oraz inteligentne systemy wspierające kierowcę, dzięki którym auto prowadzi się nie tylko przyjemnie, ale przede wszystkim bezpiecznie – wszystko to sprawia, że BMW 3 cieszy się popularnością wśród kierowców. Jeśli i Ty pragniesz zasiąść za kierownicą nowej „trójki”, jednak nie chcesz brać kredytu lub kupować auta za gotówkę, BMW 3 wynajem długoterminowy to rozwiązanie idealne dla Ciebie. 

BMW 3 na abonament – korzystne rozwiązanie

Zakup nowego auta wiąże się nie tylko z koniecznością zaciągnięcia kredytu lub wyłożenia jednorazowo dużej ilości gotówki. Do tego dochodzą dodatkowe wydatki, takich jak OC, wymiana opon, naprawa w przypadku awarii itd. Z kolei wynajem długoterminowy BMW 3 nie wymaga posiadania dużych pieniędzy na start. Wystarczy, że użytkownik będzie opłacał ustalony abonament, który zawiera już ubezpieczenie, serwisowanie, a nawet naprawy w razie awarii. 

BMW serii 3 wynajem – wysokość opłat

Interesuje Cię opcja BMW 3 wynajem i zastanawiasz się, ile będzie wynosił abonament? To zależy m.in. od długości najmu i deklarowanej liczby km do przejechania. Na naszej stronie internetowej lub w aplikacji na smartfona przy wybranym modelu samochodu znajdziesz wygodny kalkulator, który pozwoli Ci oszacować wysokość miesięcznych opłat. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, chętnie odpowiemy na Twoje pytania o wynajem BMW 3 lub pomożemy w wyborze innego modelu samochodu.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW Seria 3.