1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW Seria 3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

Seria 3

BMW Seria 3 - leasing

Dostępnych samochodów: 11

Car Lease Polska

BMW Seria 3

BMW serii 3 to przedstawiciel klasy średniej (segment D) produkowany od 1975 roku. Od początku swojego istnienia sprzedał się w kilkunastu milionach egzemplarzy, co czyni go jednym z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych samochodów na rynku europejskim. Auto to ma swoich zagorzałych zwolenników, ponieważ przyjemnie się prowadzi, jest dobrze wyposażone i ma charakterystyczną dla tej marki stylistykę. Można zostać posiadaczem fabrycznie nowego modelu bez konieczności jednorazowej płatności pełnej jego wartości dzięki BMW 3 leasing.

Jakie korzyści finansowe daje leasing BMW 3 operacyjny?

Leasing operacyjny wiąże się z szeregiem korzyści finansowych, które pomagają zachować płynność finansową. Przede wszystkim jest tańszy od kredytu gotówkowego czy samochodowego. W tym przypadku podatek VAT doliczany jest do każdej raty, w związku z czym zobowiązanie to jest rozłożone w czasie. Same raty związane z leasing BMW 3 oraz opłatę wstępną zalicza się do kosztów uzyskania przychodu. Dodatkowo ten rodzaj leasingu nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową.

BMW serii 3 leasing - elastyczna oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb

Car Lease Polska to doświadczony zespół profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Dzięki długoletniej współpracy z dealerami samochodowymi jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom bardzo korzystne warunki i ceny niższe nawet do 30% od tych w salonie. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie na wszystkich etapach realizacji zlecenia. Przedstawiamy rozwiązania najbardziej dopasowane do potrzeb i preferencji klienta. Na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej udostępniamy BMW Seria 3 leasing kalkulator, który oszacuje wysokość rat leasingowych oraz przybliżoną sumę opłat. Narzędzie to pozwoli również na dowolną modyfikację otrzymywanych wartości poprzez zmianę wprowadzanych danych.

Procedura leasing BMW 3 z pomocą Car Lease Polska jest łatwa i szybka. To prosty sposób na wymianę samochodu na nowy.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW Seria 3.