1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. BMW
  4. BMW X4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

X4

BMW X4 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy BMW X4 – nowe auto w zasięgu Twojej ręki

BMW X4 to crossover, który świetnie radzi sobie zarówno na miejskich ulicach, jak i terenowych drogach. Napęd 4x4 i automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że samochód prowadzi się przyjemnie, łatwo i bezpiecznie, ale też dynamicznie. Ponadto BMW X4 jest wyposażone w wiele zaawansowanych technologii i funkcji, takich jak nowoczesne systemy multimedialne, które wspomagają kierowcę w dotarciu do celu, co wyraźnie podnosi komfort użytkowania pojazdu.

Jeśli podobają Ci się SUV-y coupe, to BMW X4 wynajem to idealna propozycja dla Ciebie. Zarezerwuj swoje nowe BMW X4 na abonament już dziś i ciesz się nowym autem bez konieczności zaciągania kredytu.

BMW X4 – wynajem długoterminowy tylko w Car Lease Polska

Wynajem BMW X4 w Car Lease Polska to procedura bezproblemowa. Możesz mieć pewność, że otrzymasz u nas najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wysokość opłat usługi BMW X4 wynajem długoterminowy będzie zależeć m.in. od długości trwania wynajmu oraz zadeklarowanego przez Ciebie rocznego limitu kilometrów.

Po rezerwacji wybranego modelu samochodu wszystkie informacje na temat realizacji wybranej usługi będziesz otrzymywać na bieżąco – nie trzymamy naszych Klientów w niepewności. Zespół Car Lease Polska pozostaje do Twojej dyspozycji. Nie wahaj się do nas zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości w sprawie BMW X4 wynajem lub dowolnego innego modelu samochodu.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing BMW X4.